Rodinný SKiMU Pack

Ceníky SKiMU Pack pro sezónu 2017/2018

Balíček služeb včetně až 10denního skipasu za zvýhodněnou cenu. SKiMU Pack mohou zakoupit lyžaři ubytovaní u SKiMU Partnerů v Malé Úpě a okolí. SKiMU Pack si můžete nově objednat online a u SKiMU Partnera vás budou čekat připravené skipasy.

Veškeré dotazy ke slevám a žádosti o ně je potřeba vyřídit před příjezdem na info@skimu.cz nebo na tel.: +420 602 606 756.

S balíčkem služeb SKiMU Pack získáte:

Skipas až na 7 dní

Získáte zvýhodněný skipas až na 7 dní, podle délky pobytu (u pobytů nad 7 dní platíte jen 100 Kč / den).

Parkování ZDARMA

Platí po celou dobu pobytu.

Vybraná sportoviště SKiMU Sport Centra ZDARMA

Platí pro badminton, tenis a ricochet v době od 9.00 do 15.00. Sportoviště je nutné zarezervovat na tel. +420 734 233 166.

Večerní lyžování

Skipasy budou připraveny i pro využití večerního lyžování. Večerní lyžování probíhá každou středu od 18.00 do 21.00 a je podpořeno skibusy.

Slevy na služby Školy zimních sportů POMESKI

Platí 10% SLEVA na lyžařskou školu a půjčovnu a 50% SLEVA na akce pořádané Školou zimních sportů POMESKI - dětské závody, carvingový čtvrtek, freestyle pátek.

Slevu získáte po předložení platného skipasu SKiMu Pack.

Jednodenní program i se skipasem ve SkiResortu Černá Hora - Pec

Se skipasem ze SKiMU Pack můžete vyrazit i na svahy  v areálech SkiResortu (Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Černý Důl a Velká Úpa). Skipas však musíte vrátit vždy ve SKiMU. Zároveň máte k dispozici i jednu návštěvu Relax centra (vířivka, bazén) ve čtyřhvězdičkovém hotelu Omnia v Janských Lázních.

POZOR: Ve SkiResortu Černá Hora - Pec  neplatí SKiMU Pack pro dítě do 6. Chcete-li využít Váš SKiMU Pack ve SkiResortu je nutné si pro dítě do 6 let dokoupit dětský skipas ve SkiResortu.

Požadavky:

 • Ubytování u SKiMU Partnerů v Malé Úpě.
 • Vratná záloha na skipas 100 Kč.

Ke stažení:

Souhrnné informace o SKiMU Pack a voucher SKiMU Pack ke stažení.

Prohlášení o ochraně osobních údajů uživatele SKiMU Pack ke stažení.

Souhlas se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení a prohlášení o nepřenostnosti skipasu ke stažení.

Ceník

 • Užijte si až 10 dnů na svahu, u pobytů nad 7 dní platíte jen 100 Kč / den.
 • Máte 3 a více dětí? Ke každému rodinnému SKiMU Pack lze přikoupit dětské a juniorské s 50% SLEVOU.
 • Rodinné skipasy se vztahují pouze na členy rodiny a vlastní děti (před nákupem skipasů nutné předložit občanský průkaz nebo cestovní pas).
 • POZOR: Ve SkiResortu Černá Hora - Pec  neplatí SKiMU Pack pro nelyžující dítě do 6. Chcete-li využít váš SKiMU Pack ve SkiResortu je nutné si pro dítě do 6 let dokoupit dětský skipas ve SkiResortu.
Varianty SKiMU PackAž na 7 dní
SKiMU Pack Dospělý, Junior 2 900 Kč
SKiMU Pack Dítě, Senior** 2 030 Kč
SKiMU Pack Předškoláci - přenosný*
(s dětmi do 6 let)
3 480 Kč
2+1 SKiMU Pack Rodinný s dítětem**
(dítě do 10 let)
6 300 Kč
Dítě již za 500 Kč
2+2 SKiMU Pack Rodinný s dětmi**
(dítě do 10 let)
6 700 Kč
2. Dítě již za 400 Kč
Další vlastní dítě za 50% dětského skipasu
2+1 SKiMU Pack Rodinný s juniorem***
(dítě do 16 let)
6 800 Kč
Junior již za 1 000 Kč
2+2 SKiMU Pack Rodinný s juniory***
(dítě do 16 let)
7 700 Kč
2. Junior již za 900 Kč
Další vlastní junior za 50% dospělého skipasu
2+1+1 SKiMU Pack Rodinný s dítětem** a juniorem***
(dítě do 10 let, junior do 16 let)
7 700 Kč

Rodinné vstupenky se vztahují pouze na vlastní děti (před nákupem skipasu nutné předložit občanský průkaz nebo cestovní pas).
* Přenosný SKiMU Pack Předškoláci je určen pro rodinu s dítětem mladším 6 let a je přenosný pouze mezi uvedenými rodiči.
**Dětské ceny platí pro děti narozené v roce 2008 a mladší. Seniorské ceny platí pro dospělé narozené v roce 1953 a starší.
***Juniorská cena platí pro děti narozené v letech 2002 až 2008.

Výpočet ceny:

 • 2x Dospělý (2 900 Kč) + 1x Dítě (500 Kč) = 6 300 Kč
 • 2x Dospělý (2 900 Kč) + 1x Junior (1 000 Kč) = 6 800 Kč
 • 2x Dospělý (2 900 Kč) + 1x Dítě (500 Kč) + 1x Dítě (400 Kč) = 6 700 Kč
 • 2x Dospělý (2 900 Kč) + 1x Junior (1 000 Kč) + 1x Junior (900 Kč) = 7 700 Kč

Varianty SKiMU Pack

Pro vaše větší pohodlí jsme rozdělili SKiMU Pack do několika balíčků.

SKiMU Pack Dospělý, Junior, Dítě a Senior

SKiMU Pack je rozdělen na základě věku. Dětský platí pro děti narozené v roce 2008 a mladší. SKiMU Pack Senior pak platí pro lyžaře narozené v roce 1953 a starší. Pro Juniora, děti narozené mezi lety 2002 až 2008, platí stejná cena jako pro dospělého, pokud není součástí rodinného SKiMU Pack.

SKiMU Pack Předškoláci

Jediný balíček, který nabízí přenosný skipas mezi rodiči. Je určen pro rodinu s dítětem mladším 6 let, které ještě nelyžuje, a je přenosný pouze mezi rodiči uvedenými v objednávce. Jeden jezdí, druhý hlídá! SKiMU Pack Předškoláci je přenosný již od prvního dne nákupu časového skipasu.

Při nákupu SKiMU Pack Předškoláci se musí prokázat oba rodiče platným občanským průkazem nebo pasem. U dětí je nutné prokázat věk předložením pasu, občanského průkazu rodičů nebo kartičkou pojišťovny. Držitelé zlevněných skipasů se musí osobně dostavit na pokladnu včetně dětí.

SKiMU Pack Rodinný

Balíček je určen pro členy rodiny se staršími dětmi. Balíček se dále dělí na rodinný s dítětem/s dětmi do 10 let a na rodinný s juniorem/s juniory do 16 let a cena se odvíjí jak od počtu dětí, tak i od počtu dospělých. Juniorská cena platí pro děti narozené v letech 2002 až 2008.

Objednávka SKiMU Pack

Hotovostní platba

Při hotovostní platbě si vytiskněte papírovou objednávku (stačí přinést poslední stranu) a po příjezdu ji odneste na jednu z pokladen SKiMU, kde bude vyřízena.

SKiMU Pack bude vystaven na vaše jméno. Bez vyzvání předložte občanský průkaz ke kontrole uvedených údajů. Pro uplatnění slevy je nutné předložit občanský průkaz nebo cestovní pas. U dětí je nutné prokázat věk předložením pasu, občanského průkazu rodičů nebo kartičkou pojišťovny. Držitelé zlevněných skipasů se musí osobně dostavit na pokladnu včetně dětí.

Online - bezhotovostní platba

Vyhněte se frontám a kupte si SKiMU Pack ještě před cestou do SKiMU. Při objednávce min. 7 dní před příjezdem doručíme připravené skipasy k vašemu ubytovateli. Při objednávce 24 hodin před příjezdem budou k vyzvednutí na jedné z pokladen SKiMU.

Pokyny pro používání parkovací karty SKiMU Pack:

 1. Přijedete na parkoviště a vyzvednete si parkovací kartu u automatické závory u vjezdu. (Parkoviště Spálený Mlýn, Zátiší, SKiMU Sportovní Centrum)
 2. Parkovací kartu nenechávejte ve voze, vezměte si jí s sebou.
 3. Na chatě u svého boudaře zažádejte o SKiMU Pack, při platbě online ho budete mít již připravený.
 4. Za nákup dvou SKiMU Pack získáte parkování po dobu platnosti skipasů (pro 5denní SKiMU Pack platí parkování ZDARMA na 5 dnů atp.) ZDARMA.
 5. Vyplněný voucher (při žádosti u boudaře) nebo připravené skipasy odneste spolu s parkovací kartou kdykoli během pobytu na jednu z pokladen ski areálu SKiMU. Pokladny jsou otevřeny denně od 8.00 do 16.30 v případě, že jsou vleky v provozu, pokud jsou vleky mimo provoz, tak nejsou otevřené ani pokladny.
 6. V pokladně vám nabijí parkovací kartu na počet dnů, po které vám platí skipasy. Je nutné znát SPZ vozidla, které bude kartu používat.
 7. Parkovací karta je nepřenosná a je platná pouze pro jedno vozidlo (SPZ). Platná SPZ bude napsána na parkovací kartu. Zneužití bude trestáno pokutou 1 000 Kč.
 8. Kartu používejte při každém výjezdu i vjezdu.

UPOZORNĚNÍ: Při vjezdu použijte parkovací kartu a již nemačkejte tlačítko na vydání nové parkovací karty! Vjedete-li na parkoviště s další parkovací kartou nebude stávající SKiMU Pack Parking platný!

Partneři SKiMU:

Přihlášení k odběru novinek

Poskytnutím své e-mailové adresy dáváte souhlas s jejím využitím k marketingovým účelům.