Hodnocení SKiMU

Celý náš SKiMU Tým se stará o to, abyste byli ve SKiMU maximálně spokojení. Rádi bychom se od vás dozvěděli, co vás těší a co vás trápí. Pomozte nám zlepšit naše služby tím, že ohodnotíte ty, které využíváte.

Soutěžní dotazník

Stále se snažíme zlepšit naše služby a teď nám v tom můžete velmi snadno pomoci i vy - stačí jen vyplnit krátký dotazník. K dotazníku jsme navíc připojili i soutěž o víkendový pobyt ve SKiMU s ubytováním ve SKiMU Apartmánech. Přejeme šťastné tipy!

Jak vyhrát víkendový pobyt ve SKiMU?

  1. Vyplň dotazník
  2. Tipni si
  3. Vyhraj

Co vyhrajete?

Víkendový pobyt až pro pětičlennou rodinu získá ten, kdo správně odpoví na otázku: Kolik se prodá skipasů v celé zimní sezóně 2017/2018? Šťastlivec s přesným nebo nejbližším číslem a vyplněným dotazníkem vyhrává! Dalších deset nejlepších získá trička SKiMU.

Soutěž trvá do 15. 4. 2018.

Výherci budou ubytováni ve SKiMU Apartmánech, kde mohou využít i obvyklých výhod a služeb. V zimní sezóně navíc získají i skipasy na celý víkend zdarma. Výhru si lze vyzvednout do května 2018.

Pravidla ke stažení.

To jsme my!

Sponzorem letošní zimy je oblečení firmy Fristads Kansas ve spolupráci s firmou Blyth.

Řekněte nám to rovnou!

Napište nám, co se vám líbí nebo nelíbí. Co byste chtěli změnit? Co byste chtěli pochválit? Každý z našeho týmu spravuje některou z nabízených služeb. Všichni jsme označeni jmenovkou, a proto se můžete vyjádřit jmenovitě.

Svá hodnocení můžete zasílat i e-mailem na info@skimu.cz.

 

Hodnocení SKiMU Týmu | SKiMU – rodinná dovolená a lyžování v Krkonoších

SKiMU Tým

Tak směle do toho!

Hodnocení spokojenosti návštěvníků lyžařského centra

Máte-li chvilku, vyplňte nám prosím ještě jeden krátký dotazník a pomožte nám zjistit, jak si stojíme v porovnání s ostatními lyžařskými středisky.

Hodnocení spokojenosti návštěvníků lyžařského centra od společnosti Sitour naleznete ZDE.

Lesni-hreben

Partneři SKiMU:

Přihlášení k odběru novinek

Poskytnutím své e-mailové adresy dáváte souhlas s jejím využitím k marketingovým účelům.