Partneři

Pivovar Hostivar

Naproti hostivařskému golfovému hřišti stojí od roku 2011 malý pivovar, který se velmi rychle stal oblíbeným místem Pražanů. Nejen na dobré pivo ale i jídlo se tu denně scházejí pěší i cyklisté v krásné zahradě i uvnitř pivovaru. Na zdraví!

RODOP

Společnost RODOP byla založena koncem roku 1993. Její hlavní obor činnosti je developerská a investiční činnost v oblasti bytových nemovitostí a nemovitostí pro sport a volný čas. Právě teď staví rodinné domy v Hostivaři a v Čakovicích.

Golf Hostivař

Golf Hostivař je poměrně nový golfový areál situovaný ve východní části Prahy. Nabízí kompletní golfovou průpravu od úplných začátků, přes získání zkoušky golfové způsobilosti a nabytí herních dovedností na hřišti veřejné golfové akademie, až po možnost hry na znormovaném 9jamkovém hřišti.

Skibeck

Cílem našeho občanského sdružení je pořádání aktivit pro zdravé i handicapované občany ve všech sportovních odvětvích, které pomáhají jak k návratu do běžného života, tak i k jeho zkvalitnění. Dalším cílem je obohacení společnosti, zejména v oblasti rozvoje sportovních aktivit rodin s dětmi, handicapované i zdravé mládeže.

Zátiší

Nadstandardní bydlení a služby pro seniory. Spokojené a důstojné stáří, pomoc s ohledem na vaše soukromí, péče s ohledem na vaše skutečné potřeby. To je Zátiší. Nabízíme bydlení a nadstandardní služby pro seniory.

SKiMU Partneři

Partneři SKiMU:

Přihlášení k odběru novinek

Poskytnutím své e-mailové adresy dáváte souhlas s jejím využitím k marketingovým účelům.