Dětské SKiMU Parky

Základní informace

  • U sjezdovky Pomezky a U Kostela
  • Otevřeno denně od 8.30 do 16.00
  • Přístupné pro děti od 3 let
  • Držitelé časových skipasů mají vstup ZDARMA
  • V parku neplatí bodový skipas
  • Každý čtvrtek závody s odměnou

Ve SKiMU se nachází dva dětské SKiMU Parky v blízkosti hlavních sjezdovek Pomezky a U Kostela. Vybavené jsou dětským vlekem a množstvím nejrůznějších pomůcek pro zpestření dětského lyžování. Otevřeno denně od 8.30 do 16.00. Provozní doba je pohyblivá, v případě momentálního nezájmu klientů může být vlek vypnutý.

V dětských SKiMU Parcích působí instruktoři našich partnerských lyžařských škol. Děti jsou pod dohledem profesionálně vyškolených učitelů, jejichž vyučovací metodou je zábava, hra a sport. Každý čtvrtek jsou připravovány závody, v nichž je každý závodník odměněn diplomem a cenou. Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se! Parky se řídí provozním řádem. Provozní řád v PDF

Důležité informace

Dětskou školu lyžování mohou navštěvovat děti již od 3 let. Instruktoři se o děti postarají i během oběda, hradí se pouze oběd. Cena dětského oběda je 100 Kč. Více informací na tel: 775 580 395.

Držitelé časových skipasů mají vstup ZDARMA, v parku neplatí bodový skipas. Dětský SKiMU Park má omezenou kapacitu, a může být při naplnění uzavřen.

Ceník

Délka pobytuCena
1 hodina 150 Kč cena/osoba (0-99let)
2 hodina 200 Kč cena/osoba (0-99let)

Fotogalerie z dětských SKiMU Parků

Dětský SKiMU ParkDětský SKiMU Park

SKiMU Park

Foto: Elliinka, SKiMU

Partneři SKiMU:

Přihlášení k odběru novinek

Poskytnutím své e-mailové adresy dáváte souhlas s jejím využitím k marketingovým účelům.