Sport a relaxace

Základní informace

  • Součást SKiMU Apartmánů 100 m od sjezdovky Pomezky
  • Otevřeno denně od 9.00 do 21.00
  • Rezervace nutná 24 h předem na +420 734 233 166

Uvolněte ztuhlé svaly po celodenním lyžování ve welness studiu nebo jinou sportovní aktivitou. Ve SKiMU Sport Centru na vás čeká vířivka a sauna (maximálně pro 8 lidí). Vybít se můžete v posilovně, na ricochetu nebo v multifunkční tělocvičně, kde si zahrajete fotbal, volejbal, basketbal i badminton. Potřebné vybavení je k dispozici za poplatek.

Na recepci Sport Centra je k dispozici bar pro rychlé občerstvení. V prostoru SKiMU Baru je k dispozici fotbálek, kulečník a promítací plátno. Využít můžete i bezplatnou WiFi.

Ceník

SportovištěCena (cena / hod)Půjčovna (cena / hod)
Sportovní hala600 Kč sálová obuv 50 Kč
Tenis400 Kč raketa 20 Kč, míček 10 Kč
Badminton200 Kč raketa 20 Kč, míček 10 Kč
Ricochet200 Kč raketa 20 Kč, míček 10 Kč
Sauna600 Kč prostěradlo 20 Kč
Posilovna100 Kč / osoba  
Stolni tennis100 Kč raketa 20 Kč, míček 10 Kč

Snažíme se předcházet nepříjemnostem, a proto na vaše cennosti dohlíží kamera se záznamem. V případě problému se obraťte na recepci SKiMU Sport Centra.

Reference

Fitness Víkend s La Fiestou

"Dvakrát do roka pořádáme Fitness Víkend s La Fiestou a to právě zde na SKiMU. Pěkné prostředí, ideální podmínky pro ubytování, veliká tělocvična, ricochetové hřiště, spousta místa - ideální podmínky pro naši akci. Profesionální přístup a splnění všech požadavků od snídaní až po zajištění restaurace na oběd a večeře. Spolupráce se SKiMU je s každou akcí větší a větší. Pomoc s kapacitou, večerní párty, zajištění koupacích sudů, koloběžěk, nic není problém. Servis a spolupráce je na naprosto skvělé úrovni. Opět se uvidíme na jaře!"

Miroslav Uriel La Fiesta! Fitness studio Pardubice 

soustredeni cykloRemerx Merida Team z Kolína ladí formu ve SKiMU

Mezi ty, kteří už vyzkoušeli naše služby, patří špičkoví cyklisté z týmu Remerx Merida Kolín jako jsou juniorský mistr světa v cyklokrosu Tomáš Paprstka, reprezentant na letošním MS v cyklokrosu Štěpán Schubert nebo reprezentant na letošním mistrovství světa MTB Michael Zeťák. Závodníci na MTB i na silničkách si užili kvalitní povrch na silnicích, kde mohli nastoupat potřebné kilometry v sedle, a pro změnu v tréninku udělat pořádný výběh při rychlovýletě na Sněžku a horských tůrách.

soustredeni Kara TrutnovBK Kara Trutnov se s novou hráčkou sehrává ve SKiMU 

Po soustředění u nás vstoupily vítězně do nové sezóny basketbalistky prvoligové Kary Trutnov, které si také vybraly SKiMU pro jeho výbornou polohu v 1 050 m.n.m. a kvalitní zázemí. Počasí jim zrovna moc nepřálo, a tak museli trenéři pozměnit plány - výšlap na Sněžku si ale ujít nenechali. Uspořádali u nás i tiskovou konferenci k představení nové hráčky, Aminanty Fall, a všechny členky týmu si mimo jiné na Jelence pochutnaly na borůvkových knedlících. 

Jak svůj pobyt vidí přímí účastníci se podívejte na stránky Kary a Remerx Teamu

 

Fotogalerie SKiMU Sport Centra

SKiMU Sport CentrumSKiMU Sport Centrum

Partneři SKiMU:

Přihlášení k odběru novinek

texty.newsletter-souhlas.newsletter
Zavřít
Chaloupka Nově zrekonstruovaná SKiMU Chaloupka. Vyzkoušejte ubytování v horské roubence s 6 pokoji o celkové kapacitě 28 lůžek. Ideální pro velké skupiny.
Zažijte romantiku krkonošské obce nyní za speciální cenu při obsazení 24 lidí – pouze 190 Kč/osoba/noc. Volné termíny: 19.3. - 2.4. 2017.