Garance kvalitního sněhu

Na našich sjezdovkách garantujeme vysokou kvalitu sněhu po celou sezónu díky nadmořské výšce 1 050 m n. m. u spodní stanice vleku a plně automatickému zasněžování.

Na Pomezkách je zabudována retenční nádrž o objemu 3 500 m3. Ve 3 km výkopů je položeno na 10 km kabelů, které ústí do 27 šachet, na které napojujeme sněžná děla. Na sjezdovce jsou umístěna čtyři nejvýkonnější sněžná děla společnosti TechnoAlpin, model T60, jejichž maximální výkon je 40 l vody za sekundu.

Po zkušenostech z mírných zim jsme posílili nejen zasněžování na sjezdovce Pomezky, ale i na sjezdovkách U Kostela. Tam jsme letos instalovali systémy, které zvýší kapacitu zasněžování o celých 50 %. Při ideálních podmínkách se tak doba potřebná k zasněžování zkrátí o polovinu!

U Kostela přibyla nová sněžná děla TechnoAlpin T16. Středisko teď má celkem 7 děl, z toho 3 sněžná děla LENKO, 3 TechnoAlpiny T16 a jedno TechnoAlpin Baby.

Partneři SKiMU:

Přihlášení k odběru novinek

texty.newsletter-souhlas.newsletter
Zavřít
Chaloupka Nově zrekonstruovaná SKiMU Chaloupka. Vyzkoušejte ubytování v horské roubence s 6 pokoji o celkové kapacitě 28 lůžek. Ideální pro velké skupiny.
Zažijte romantiku krkonošské obce nyní za speciální cenu při obsazení 24 lidí – pouze 190 Kč/osoba/noc. Volné termíny: 19.3. - 2.4. 2017.