Sportovní klub SKiMU

SK Klub logoSK SKiMU je sportovní klub se zaměřením na sjezdové lyžování dětí. Začínáme s dětmi od 5 let, které zvládají první krůčky na lyžích. Tréninky probíhají celoročně na sjezdovkách SKiMU a v okolí Malé Úpy, V zimě učíme nejmladší lyžaře správným návykům a starší připravujeme na sportovní lyžování.

Naše úspěchy

Letos jsme se zúčastnili dvou soutěží ve sjezdu obřího slalomu. Na obřím slalomu v Javorníku-Obří sud se na 1.místě umístila Eliška K., 5.místo obsadil Jakub P., 8.místo Jan P. a Kamila W.

Na obřím slalomu O pohár Kowar se na 1. místě umístil Jan P. a Kamila W., která se stala i absolutní vítězkou, 3. místo obsadil Jakub P.

Naše úspěchy s SK SKiMUNaše úspěchy s SK SKiMU

Přihlášky

Do našeho klubu stále přijímáme nové členy minimálně od 5 let, které zvládají alespoň první krůčky na lyžích. Navštěvují nás děti ze širokého okolí, například i z Hradce Králové. Lyžaři nepotřebují speciální vybavení, máme ho k dispozici.

Přihlášky posílejte našemu trenérovi Vladimíru Křičkovi na skskimu@gmail.com.

Partneři SKiMU:

Přihlášení k odběru novinek

texty.newsletter-souhlas.newsletter
Zavřít
Chaloupka Nově zrekonstruovaná SKiMU Chaloupka. Vyzkoušejte ubytování v horské roubence s 6 pokoji o celkové kapacitě 28 lůžek. Ideální pro velké skupiny.
Zažijte romantiku krkonošské obce nyní za speciální cenu při obsazení 24 lidí – pouze 190 Kč/osoba/noc. Volné termíny: 19.3. - 2.4. 2017.