Objednávka SKiMU Packu

1. Objednání SKiMU Pack

Vyplňte počet SKiMU Pack a doplňte informace o všech držitelích včetně neplatících dětí (děti do 6 let). U balíčku SKiMU Pack Předškoláci vyplňte jména obou rodičů a rovněž dítěte.

POZOR: Ve SkiResortu Černá Hora - Pec neplatí SKiMU Pack pro dítě do 6 let, je tedy potřeba dokoupit samostatný dětský lístek na místě.

Dospělý, Junior – 2 900 Rodinný s dítětem (2 + 1) – 6 300
Dítě (do 10 let) – 2 030 Rodinný s juniorem (2 + 1) – 6 800
Senior (nad 65 let) – 2 030 Rodinný s dětmi (2 + 2) – 6 700
Předškoláci - přenosný – 3 480 Rodinný s juniory (2 + 2) – 7 700
Dítě do 6 let – 0 Rod. s jun. a dítětem (2+1+1) – 7 700

2. Vyberte počet dní lyžování

Vyberte počet dní pro lyžování:     Lyžování od:
 

3. Doplňte informace o všech držitelích včetně dětí (Platí i pro SKiMU Pack Předškoláci, kde je nutné vyplnit oba rodiče i dítě)

Držitel Jméno Příjmení Rok narození
Dospělý (16-65)
SKiMU Pack:
Vratná záloha na skipasy:
Celková cena:

Kontaktní e-mail pro informace o objednávce:

4. Vyzvednutí SKiMU Pack

Při objednávce min. 7 dní před příjezdem doručíme připravené skipasy k vašemu ubytovateli. Při objednávce 24 hodin před příjezdem budou k vyzvednutí na jedné z pokladen SKiMU denně od 8.00 do 16.30.

Vyberte pokladnu pro vyzvednutí SKiMU Pack (při objednávce 24h před příjezdem):

SKiMU Pack bude vystaven na vaše jméno. Bez vyzvání předložte občanský průkaz ke kontrole uvedených údajů. Pro uplatnění slevy je nutné předložit občanský průkaz nebo cestovní pas. U dětí je nutné prokázat věk předložením pasu, občanského průkazu rodičů nebo kartičkou pojišťovny. Držitelé zlevněných skipasů se musí osobně dostavit na pokladnu včetně dětí.

5. Parkovací karta

Kupuji minimálně 2 dospělé, 1 dospělý a 2 dětské nebo rodinný SKiMU Pack (neplatí pro SKiMU Pack Předškoláci) a chci parkovací kartu ZDARMA po celou dobu pobytu.
SPZ auta:
Parkování od:
Parkování do:

Parkování máte ZDARMA po celou dobu pobytu.

6. Ubytování

Název SKiMU Partnera:

7. Místo pro vaše dotazy

8. Platba

Zvolte prosím způsob platby SKiMU Pack:

  • pouze 7 dní před příjezdem
  • (budete přesměrováni na stránky banky)

    Pro ověření držitele karty u jeho vydavatelské banky přímo během transakce, využíváme bezpečnostní protokol 3-D Secure podporovaný karetními asociacemi. Toto řešení snižuje riziko reklamací platební transakce ze strany uživatele.
    Veškeré údaje o platbách jsou předávány zabezpečenou cestou a SKiMU, a.s. jako obchodník k nim nemá přístup, ani je nikde neukládá.

Odesláním formuláře stvrzuji pravdivost uvedených dat, přijímám slevu, souhlasím se všeobecnými podmínkami ski areálu SKiMU a souhlasím se zařazením mého e-mailu, telefonu, jména a příjmení do databáze.