Skupiny

Apartmány Malá Úpa skupinaLetní sezóna je sice přímo stvořená pro sportování či hry venku, ale i letní počasí se občas pokazí. Pro tyto případy je připravena sportovní hala, která zvládně nahradit venkovní aktivity! Sportovní hala ve SKiMU Sport Centru nabízí velký prostor, například pro fotbal, basketbal, florbal, volejbal aj., a k zapůjčení je i příslušné vybavení.

Nahrajte si svou celodenní sportovní činnost na video a večer se podívejte, jaké výkony jste celý den podávali! Využijte jedinečnou možnost videocoachingu, která je k dispozici i s videoprojektorem! Videoprojektor je k zapůjčení na požádání na recepci SKiMU Apartmánů.

Je pro vás důležité po celou dobu pobytu dodržovat speciální stravovací režim (snídaně, obědy, večeře, svačiny, diety, pitný režim apod.)? Zajistíme speciální stravovací program.

Nabídka pro skupiny

Výhody ubytování ve SKiMU Apartmánech:

  • Plná penze včetně pitného režimu.
  • Skupinové slevy platí pro min. 15 osob.
  • Ubytování pro školy a sportovní soustředění je po dohodě.
  • Plná penze a denní pitný režim.
  • Sportovní hala dle počtu strávených nocí (3 noci = 3 hodiny), další hodiny se SLEVOU 50 %
  • 50% SLEVA na ostatní sportoviště oproti ceníku
  • Posilovna po celou dobu pobytu
  • Přístup na WiFi
  • Parkování v letních i zimních měsících

Požadavky:

  • skupina min. 15 osob

OBJEDNÁVKA:

Rezervace a více informací získáte na tel.: +420 734 233 166.

Ceník ubytování pro skupiny

Osoba / nocHlavní letní sezóna
1. 7. - 2. 9.
Vedlejší letní sezóna
1. 4. - 30. 6. a 3. 9. - 30. 11.
Děti do 6 let *) ZADARMO ZADARMO
6-14 let 550 Kč 500 Kč
14-18 let 625 Kč 575 Kč
Učitelé / trenéři / osoby nad 18 let 640 Kč 590 Kč

Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Cena zahrnuje: ubytování v apartmánech, povlečení, rekreační poplatek, ručník, spotřebu elektřiny a vody, snídani, oběd, večeři, pitný režim, celoroční parkování, připojení k wi-fi, závěrečný úklid.
Změna v rozložení jídel či doplnění o další chody možná.
*) Děti narozené v roce 2011 nebo mladší – ZDARMA (věk dítěte se musí potvrdit předloženým pasem, občanským průkazem rodičů, průkazem pojištěnce).
V případě skupiny dětí mladších 6 let se musí zaplatit minimální cena za apartmány. Ceny pro doprovázející osoby se řídí uvedeným ceníkem.

 

Nezávazná kalkulace

VYTVOŘÍME VÁM NEZÁVAZNOU KALKULACI NA MÍRU!

Vyberte si vlastní balíček benefitů. Pokud vás bude ve skupině víc jak 15 osob získáte další benefit ZDARMA.

Nemáte čas na vyplnění formuláře? Ušetřete čas a vyplňte pouze jméno a telefonní číslo. My vám sami zavoláme a po telefonu s vámi dohodneme nezávaznou kalkulaci!

Kontaktní údajePočet osob:Odkud o nás víte:
Vyplněním a odesláním formuláře nezávazné kalkulace udělujete v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. souhlas se zpracováním zde poskytnutých osobních údajů společnosti R.O.D. Stav, a.s., se sídlem Praha 5, Nábřežní 87, PSČ 150 00,jakožto správcem a třetími osobami jakožto zpracovateli, za účelem zařazení do databáze správce a dalšího marketingového zpracování, tj. nabízení výrobků a služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení dle zákona č. 480/2004 Sb., a to po dobu 10 let od udělení souhlasu. Beru na vědomí, že mám právo přístupu k osobním údajům a další práva dle § 11, 21 zák. č. 101/2000 Sb. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji dobrovolně a mohu jej kdykoli bezplatně na adrese správce odvolat.

Partneři SKiMU:

Přihlášení k odběru novinek

Poskytnutím své e-mailové adresy dáváte souhlas s jejím využitím k marketingovým účelům.