Sportovní soustředění ve SKiMU

Ubytování ve SKiMU Apartmánech:

  • plná penze včetně pitného režimu
  • sportovní hala ZDARMA od 10.00 do 17.00 hodin dle počtu strávených nocí (3 noci = 3 hodiny)
  • 50 % SLEVA z návštěvy vybraného sportoviště SKiMU Sport Centra (multifunkční sportovní hala, ricochet, posilovna, sauna)
  • WiFi ZDARMA
  • zapůjčení videoprojektoru ZDARMA
  • posilovna ZDARMA
  • možnost objednání speciálního stravovacího programu
  • relaxační centrum - sauna, whirlpool

Požadavky:

  • minimálně 15 osob + 1 osoba

OBJEDNÁVEJTE:

Kontaktovat nás můžete buď na tel.: +420 734 233 166 nebo na e-mailové adrese info@skimu.cz nebo můžete využít formuláře pro nezávaznou kalkulaci:

Nezávazná kalkulace

VYTVOŘÍME VÁM NEZÁVAZNOU KALKULACI NA MÍRU!

Vyberte si vlastní balíček benefitů. Pokud vás bude ve skupině víc jak 15 osob získáte další benefit ZDARMA.

Nemáte čas na vyplnění formuláře? Ušetřete čas a vyplňte pouze jméno a telefonní číslo. My vám sami zavoláme a po telefonu s vámi dohodneme nezávaznou kalkulaci!

Kontaktní údajePočet osob:Odkud o nás víte:
Vyplněním a odesláním formuláře nezávazné kalkulace udělujete v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. souhlas se zpracováním zde poskytnutých osobních údajů společnosti R.O.D. Stav, a.s., se sídlem Praha 5, Nábřežní 87, PSČ 150 00,jakožto správcem a třetími osobami jakožto zpracovateli, za účelem zařazení do databáze správce a dalšího marketingového zpracování, tj. nabízení výrobků a služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení dle zákona č. 480/2004 Sb., a to po dobu 10 let od udělení souhlasu. Beru na vědomí, že mám právo přístupu k osobním údajům a další práva dle § 11, 21 zák. č. 101/2000 Sb. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji dobrovolně a mohu jej kdykoli bezplatně na adrese správce odvolat.

Reference

soustredeni cykloRemerx Merida Team z Kolína ladí formu ve SKiMU

Mezi ty, kteří už vyzkoušeli naše služby, patří špičkoví cyklisté z týmu Remerx Merida Kolín jako jsou juniorský mistr světa v cyklokrosu Tomáš Paprstka, reprezentant na letošním MS v cyklokrosu Štěpán Schubert nebo reprezentant na letošním mistrovství světa MTB Michael Zeťák. Závodníci na MTB i na silničkách si užili kvalitní povrch na silnicích, kde mohli nastoupat potřebné kilometry v sedle, a pro změnu v tréninku udělat pořádný výběh při rychlovýletě na Sněžku a horských tůrách.

soustredeni Kara TrutnovBK Kara Trutnov se s novou hráčkou sehrává ve SKiMU 

Po soustředění u nás vstoupily vítězně do nové sezóny basketbalistky prvoligové Kary Trutnov, které si také vybraly SKiMU pro jeho výbornou polohu v 1 050 m.n.m. a kvalitní zázemí. Počasí jim zrovna moc nepřálo, a tak museli trenéři pozměnit plány - výšlap na Sněžku si ale ujít nenechali. Uspořádali u nás i tiskovou konferenci k představení nové hráčky, Aminanty Fall, a všechny členky týmu si mimo jiné na Jelence pochutnaly na borůvkových knedlících. 

Jak svůj pobyt vidí přímí účastníci se podívejte na stránky Kary a Remerx Teamu

Florbalové soustředění

Foto: Michal Šviga

Partneři SKiMU:

Přihlášení k odběru novinek

Poskytnutím své e-mailové adresy dáváte souhlas s jejím využitím k marketingovým účelům.