Školní výlet

SKiMU vám nabízí týdenní ubytování (bez stravy) se SKiMU balíčkem Školní výlet za cenu od 200 Kč/noc při minimálním počtu 15 dětí.

Školní výlet ve SKiMU

Ubytování ve SKiMU Apartmánech:

  • sportovní hala ZDARMA od 10.00 do 17.00 hodin dle počtu strávených nocí (3 noci = 3 hodiny)
  • 50 % SLEVA z návštěvy vybraného sportoviště SKiMU Sport Centra (multifunkční sportovní hala, ricochet, posilovna, sauna)
  • WiFi ZDARMA
  • zapůjčení videoprojektoru ZDARMA
  • posilovna ZDARMA
  • možnost objednání speciálního stravovacího programu
  • 1x letní SKiMU Promo

Požadavky:

  • Jmenný seznam ubytovaných opatřený razítkem školy

Letní SKiMU Promo

Při týdenním pobytu získá vaše škola VOUCHER na 5 x jednodenní skipas (nutné použít při další návštěvě). Odměňte své vzorné studenty!

OBJEDNÁVEJTE:

Kontaktovat nás můžete buď na tel.: +420 602 606 756 nebo na e-mailové adrese info@skimu.cz nebo můžete využít formuláře pro nezávaznou kalkulaci:

Nezávazná kalkulace

VYTVOŘÍME VÁM NEZÁVAZNOU KALKULACI NA MÍRU!

Vyberte si vlastní balíček benefitů. Pokud vás bude ve skupině víc jak 15 osob získáte další benefit ZDARMA.

Nemáte čas na vyplnění formuláře? Ušetřete čas a vyplňte pouze jméno a telefonní číslo. My vám sami zavoláme a po telefonu s vámi dohodneme nezávaznou kalkulaci!

Kontaktní údajePočet osob:Odkud o nás víte:
Vyplněním a odesláním formuláře nezávazné kalkulace udělujete v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. souhlas se zpracováním zde poskytnutých osobních údajů společnosti R.O.D. Stav, a.s., se sídlem Praha 5, Nábřežní 87, PSČ 150 00,jakožto správcem a třetími osobami jakožto zpracovateli, za účelem zařazení do databáze správce a dalšího marketingového zpracování, tj. nabízení výrobků a služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení dle zákona č. 480/2004 Sb., a to po dobu 10 let od udělení souhlasu. Beru na vědomí, že mám právo přístupu k osobním údajům a další práva dle § 11, 21 zák. č. 101/2000 Sb. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji dobrovolně a mohu jej kdykoli bezplatně na adrese správce odvolat.

Partneři SKiMU:

Přihlášení k odběru novinek

Poskytnutím své e-mailové adresy dáváte souhlas s jejím využitím k marketingovým účelům.