SKiMU Chaloupka

Chaloupka v novém

Chystáte se na dovolenou s celou partou? Jste veliká rodina?chaloupka Tak pro vás máme to nejlepší ubytování, jaké si jen můžete přát. Kousek dál od ostatních, ale přitom nedaleko od sjezdovky, voňavá dřevem a s nádherným výhledem. Taková je nově zrekonstruovaná SKiMU Chaloupka!

SKiMU Chaloupka je horská roubenka s šesti pokoji o celkové kapacitě až 28 lůžek. K dispozici je pohodlná společenská místnost s krásným výhledem do okolí i na dominantní vrchol Sněžky. V chalupě jsou dvě nové koupelny se sprchou, prostorná kuchyň s jídelnou, lyžárna, vysoušeč bot a zbrusu nová sauna. V letních měsících se parkuje na vlastním parkovišti u chalupy a v zimě na placeném parkovišti v Horní Malé Úpě.

Chalupa stojí na tichém osamoceném místě, odkud se však velmi snadno dostanete nejen do centra Malé Úpy, ale i na svahy lyžařského centra.

 

chaloupka_1 chaloupka_2 chaloupka_3 chaloupka_4

Více fotografií naleznete v galerii níže na stránce

Chaloupka přehledně

  • Šest pokojů s kapacitou 28 lůžek
  • Samota v loukách
  • Snadná dostupnost skibusem v zimě, autem v létě
  • Objednávka na info@skimu.cz nebo na +420 602 606 756

Mapa

Ceník ubytování

CeníkSilvestr

Leden, červenec, srpen, prosinecÚnor, březenDuben - červen, září - listopad
5-7 dní 55 000 Kč (280 Kč / osoba / noc při plné obsazenosti Chaloupky) 35 000 (180 Kč / osoba / noc při plné obsazenosti Chaloupky) 45 000 (230 Kč / osoba / noc při plné obsazenosti Chaloupky) 30 000 (153 Kč / osoba / noc při plné obsazenosti Chaloupky)
3-4 dny -
24 500 Kč - 20 000 Kč
1-2 dny - - - 12 000 Kč

Cena obsahuje: ubytování, spotřebu elektrického proudu, spotřebu vody, DPH, Wi-Fi, rekreační poplatek obci, v letní sezóně parkování pro maximálně 5 aut, v zimních měsících dopravu zavazadel na chatu v den příjezdu a odjezdu - ostatní dny za poplatek 200 Kč / jízda.

V případě zájmu je možné zapůjčit povlečení za cenu 150 Kč / sada.

Rezervace ubytování

 

skimu chaloupka

Partneři SKiMU:

Přihlášení k odběru novinek

Poskytnutím své e-mailové adresy dáváte souhlas s jejím využitím k marketingovým účelům.