Jaký byl váš zážitek ve SKiMU?
Ohodnoťte areál

Aktuální informace

Aktuální informace

AREÁL OTEVŘEN DENNĚ! 

Loňskou sezónu omezila vládní opatření a v Malé Úpě se bohužel lyžovalo jen pár dní.  Letos jsme připraveni na plnohodnotnou lyžařskou sezónu, která přináší několik novinek. Výhodnější nákup skipasů online, online rezervace lyžařského vybavení, automatická pokladna, nové prostory půjčoven, depot, servis, propojení areálu - to jsou novinky, které směřují ke zkvalitnění služeb našich zákazníků.  

SPECIÁLNÍ NABÍDKA SKIPASŮ - OTVÍRÁK/ZAVÍRÁK se slevou až 50%. Více o cenách skipasů najdete ZDE

Otevření Skimu Půjčovny U Kostela: 18.12.2021 

Otevření Skimu Půjčovny v Centru Hořec: 26.12.2021

Otevření Skimu Lyžařské školy: 26.12.2021 

Otevření kluziště: Víkendy 11-12.12. a 18.-19.12. vždy od 10-17hod, od 26.12.2021 dle rozpisu ZDE.

NOVINKY 2022

1. ONLINE REVOLUCE 

Rychle - bezpečně - bezkontaktně - bez front!  

Pohodlný nákup skipasů a rezervace online lyžařského vybavení ve Skimu Půjčovně jsou příjemnými novinkami. Digitalizace a zjednodušení nákupu nás žene kupředu a ve Ski Areálu Malá Úpa se snažíme držet krok. 

Zatímco na pokladně nakoupíte skipasy za pevné ceny, na eshopu se ceny mohou výrazně lišit. Minimálně nákupem online ušetříte 10%. 

K nákupu není nutné držet čipové karty. Čipové karty si po příjezdu do Malé Úpy vyzvednete v NOVÉ Automatické pokladně, která je dostupná nepřetržitě (Centrum Hořec, vchod do půjčovny, dostupnost 24/7) nebo na pokladnách areálu (otevírací doba 8-16:30)

Online rezervace lyžařského vybavení přináší slevu 10% a urychluje celý proces odbavení. Vyzvednutí vybavení pak v půjčovně trvá jen několik málo minut. To je hlavním cílem - ušetřit vám čas, který můžete trávit na sjezdovkách.  

2. PRO RODINY S DĚTMI  

Notoricky známé, ale rozhodně né ohrané. Malá Úpa je krásné místo s tradiční Krkonošskou zástavbou v KRNAPu, krásnými kopci na lyžování a pohodovými běžkařskými tratěmi. Není divu, že rodiny s dětmi vyhledávají dovolenou právě u nás.  

Výhodný nákup skipasů se tak nevyhne ani rodinám: 

  • Nákup online rodinného balíčku na jeden den – sleva až 20%  
  • Nákup online rodinného balíčku na týden, tzv. Skimu Pack – sleva až 40% (Lyžování od 385,-/den/os. (čtyřčlená rodiny na týden, můžete ušetřit až 3.200,-)  

Více informací o výhodném balíčku lyžování a služeb pro rodiny ubytované u Skimu Partnera najdete v ceníku u vícedenních skipasů pro rodiny ZDE.

3. PROPOJENÍ AREÁLU  

NOVĚ na lyžích po celém areálu! 

Do nedávna byl možný přesun z areálu do areálu pouze skibusovou linkou, která  letos nebude v provozu (Pouze při nepříznivých podmínkách, pokud by nebylo možné některé sjezdovky spustit)  

Věříme, že propojení přinese plusy pro všechny skupiny. Například:  

  • Omezí se doprava do historického centra Malé Úpy - hlavní cesta k Moravance bude tak příjemnější pro pěší turisty 
  • Lyžování se díky propojení posune a zpříjemní. Přiznáváme, že některé pasáže jsou na lyžování obtížnější, ale všichni si alespoň procvičíme další lyžařské dovednosti. ????  
  • Některé chalupy v údolí Černá voda jsou více žádanými místy k ubytování - SKI IN SKI OUT - otevřít dveře chalupy a rovnou skočit do lyží, to je sen každého lyžaře. 
  • Propojením vznikly nové sjezdovky Rennerovka, Kolbenka a Trautenberk, které plně zasněžujeme. 

4. SLUŽBY NEJEN PRO LYŽAŘE 

Pro dokonalou souhru zimní dovolené a služeb je potřeba inovovat a rozšiřovat se. Právě proto jsme připravili nové prostory půjčovny o rozloze 179m2 v Centru Hořec, nové prostory půjčovny v areálu U Kostela, nový servis, depot a novou lyžařskou školu. Mezi dávno známé a oblíbené služby řadíme i venkovní kluziště, které je v nadmořské výšce 1060m nebo sportoviště, kde za nepříznivého počasí můžete hrát třeba tenis, basketbal nebo fotbal (a další). 

Otevření Skimu Půjčovny U Kostela: 18.12.2021 

Otevření Skimu Půjčovny v Centru Hořec: 26.12.2021

Otevření Skimu Lyžařské školy: 26.12.2021 

Otevření kluziště: Víkendy 11-12.12. a 18.-19.12. vždy od 10-17hod, od 26.12.2021 dle rozpisu ZDE.

Více informací o službách nejen pro lyžaře najdete ZDE

5. BEZPEČNĚ NA HORÁCH - TEČKA!

Bezpečná dovolená na 1. místě! 

Lyžování je aktivita na čerstvém vzduchu a takové aktivity jsou víc než vítané. V areálu jsme připraveni na veškerá bezpečnostní proticovidová opatření, vnitřní prostory pravidelně dezinfikujeme a snažíme se vše přizpůsobit aktuální situaci. Věříme, že česká vláda přijme taková opatření, která budou rozumná a umožní provoz horských středisek, tak aby byli všichni spokojení.

Nezapomeňme, že zákazník má plnou odpovědnost za dodržování aktuálních opatření vydané orgány státní správy. Veškeré aktuální informace o pravidlech budeme zveřejňovat na našich stránkách. Nemusíte se obávat, že by vám některá nařízení unikla. 

Aktuální pravidla při nákupu skipasů: Při nákupu skipasů je nutné prokázat bezinfekčnost každé osoby, která bude držet skipas, očkováním nebo prokázáním prodělání nemoci, osoby mladší osmnácti let se mohou prokázat i PCR testem. Děti do dvanácti let nemusí prokazovat bezinfekčnost. V areálu mohou probíhat namátkové kontroly.