What was your experience with SKiMU?
Rate the resort

Online purchase of ski passes - cheaper and faster

In our eshop, you can buy your ski passes comfortably from your home thus avoiding queues at the cash desk and speeding up the overall process. We plan several events during the season when ski passes purchased online will be even cheaper. At some point you will be able to ski for half price. Follow the news so that you don't miss anything. 

Ski passes outside the events are on eshop with a 10% discount.

You can find the SKI PASS PRICE LIST HERE

If you do not know how to order, go through the “Frequently Asked Questions” where most of the common questions are answered or you can download the “How to” guide.

The most common mistake when purchasing at our eshop is that the customer forgets to SAVE CHANGES in the profile.

I have a chip card

I have a chip card

Pokud čipovou kartu máte, stačí už jen vybrat skipas, registrovat se (nebo přihlásit), zkontrolovat certifikát o očkování a zvesela nakupovat. 

Přejít do e-shopu

I do not own a chip card - where can I get it?

Nakupovat můžete i bez čipové karty. S potvrzením o nákupu skipasů pak vyzvednete čipové karty na pokladně areálu nebo v automatické pokladně v Centru Hořec (Automatická pokladna bude v provozu až v lednu 2022) 

Chcete mít nejdříve čipovou kartu? Přijíždíte do Malé Úpy odpoledne a ráno chcete rovnou na lyže? Není problém! 

1. U SKiMU Partnera

Po příjezdu do Malé Úpy k vašemu ubytovateli (SKiMU Partnerovi), zažádejte o čipovou kartu přímo u ubytovatele. Následně se bezplatně zaregistrujte na našem Skimu eshopu a vybírejte skipasy, které jsou pro vás nejvhodnější. Na čipovou kartu je vratná záloha 100,-Kč. Čipovou kartu si uschovejte na další lyžování! Po nákupu se vám spárují čipové karty se skipasy a ráno můžete vyrazit rovnou na lyže! 

2. Na pokladně Ski Areálu

Čipovou kartu si můžete vyzvednout na pokladnách SKiMU v areálu Pomezky nebo v areálu U kostela. Na čipovou kartu je vratná záloha 100,-. Čipovou kartu si uschovejte na další lyžování! Po nákupu se vám spárují čipové karty se skipasy a ráno můžete vyrazit rovnou na lyže! 

K časovým jízdenkám mohou děti do 6 let lyžovat ZDARMA. Skipas pro dítě je k vyzvednutí POUZE NA POKLADNĚ AREÁLU.

2. V Automatické pokladně

Nově si můžete své skipasy zakoupit nebo vyzvednout online objednávku v Automatické pokladně, která je u Centra Hořec u vstupu do Skimu Půjčovny. Automatická pokladna je dostupná Non stop 24/7. Vyzvednout objednávku skipasů můžete i večer a ráno můžete hned lyžovat. 

Přejít do e-shopu

Are you a family and want to buy cheaper ski passes?

Are you a family and want to buy cheaper ski passes?

Doporučujeme SKiMU PACK, s balíčkem můžete lyžovat od 385,-/os./den (Při nákupu Skimu Packu online pro čtyřčlennou rodinu na 7dní)

Nákup Rodinného balíčku skipasů a služeb je možný i bez čipových karet. Nejprve se registrujte. Stačí, aby se jeden z rodičů registroval a do záložky rodina přidal ostatní členy. Nezapomeňte VŽDY ULOŽIT ZMĚNY! 

POZOR! Před samotným nákupem zkontrolujte správně zadaná data narození, systém automaticky zařazuje vaše děti do kategorie dítě nebo student. 

Věkové kategorie:

  • Předškolní dítě: do 6 let, nar. v r. 2016 a mladší 
  • Dítě (do 12let): nar. v do r. 2010 
  • NOVĚ Student: nar. v r. 1997 a mladší (Od 15 let nutnost prokázat se studijním průkazem nebo platnou ISIC kartou)
  • Senior: nar. v r. 1957 a starší

Návod ke stažení - "Jak na to?" 

Přejít do e-shopu