What was your experience with SKiMU?
Rate the resort

Ski Areál Malá Úpa nabízí nově kompletní propojení areálů Pomezky a U Kostela, díky kterému se lyžaři mohou na lyžích přesouvat mezi areály. Skibusová doprava z Pomezek na Moravanku a zpět v provozu pouze při nepříznivém počasí (nedostatku sněhu). 

NEW from SKiMU

Dokončení poslední etapy propojení areálů: 

Z Areálu Pomezky - do Areálu U Kostela 

Z Areálu Pomezky se sklouznete na lyžích až do areálu U Kostela. Od Pivovaru Trautenberk vede lyžařská cesta podel nového vleku Trautenberk, kterou se dostanete k vleku Kolbenka. Kolbenkou se necháte vyvést nahoru, kde se napojíte na Moravanskou spojku, která vede do areálu U Kostela. Jak lyžařská cesta tak i Moravanská spojka jsou mírné sjezdovky pro všechny lyžařské úrovně a věříme, že i dětem se spojení areálů bude moc líbit. Lyžování se tak zpestří a využijete všechny dovednosti na svých lyžích. 

Z Areálu U Kostela - do Areálu Pomezky

I z druhé strany vás bude čekat nová dobrodružství v podobě nové sjezdovky - Vlčí spojky. V areálu U Kostela se necháte vyvést vlekem Rennerovka a nahoře se napojíte na Vlčí spojku, která končí u vleku Kolbenka. Od Kolbenky vás vyveze nový vlek Trautenberk. 

Modrá skibusová linka bude v provozu POUZE při nepříznivých sněhových podmínkách nebo při nespuštění vleku Trautenberk.