What was your experience with SKiMU?
Rate the resort

Ski Areál Malá Úpa se skládá ze dvou areálů - Pomezky a U Kostela. Letos je spuštěna I. Etapa propojení areálů. Pro lyžaře se tak otvírá možnost, užít si Malou Úpou více na lyžích. Představa kompletního propojení je úplné omezení skibusové linky mezi areály. Do budoucna tedy lyžaři nesundají lyže a budou se moci přesouvat mezi areály jen na lyžích. 

NEW from SKiMU

Podrobné vysvětlení přesunu mezi areláy: 

Z Areálu Pomezky - do Areálu U Kostela 

Z Areálu Pomezky se můžete sklouznout na lyžích až do areálu U Kostela. Od Pivovaru Trautenberk povede lyžařská cesta, kterou se za příznivého počasí dostanete k vleku Kolbenka. Kolbenkou se necháte vyvést nahoru, kde se napojíte na Moravanskou spojku, která vede do areálu U Kostela. Jak lyžařská cesta tak i Moravanská spojka jsou mírné sjezdovky pro všechny lyžařské úrovně a věříme, že i dětem se spojení areálů bude moc líbit. Lyžování se tak zpestří a využijete všechny dovednosti na svých lyžích. 

Pokud byste se nechtěli klouzat na Kolbenku, můžete využít skibusovou dopravu se zastávkou od Pivovaru Trautenberk. 

Z Areálu U Kostela - do Areálu Pomezky

I z druhé strany vás bude čekat nové dobrodružství v podobě nové sjezdovky - Vlčí spojky. V areálu U Kostela se necháte vyvést vlekem Rennerovka a nahoře se napojíte na Vlčí spojku, která končí u vleku Kolbenka. Zde už bohužel musíte sundat lyže a naskočit do skibusu. Cílová stanice Pivovar Trautenberk. :)