What was your experience with SKiMU?
Rate the resort

SKiMU AKTIV

Be ACTIVE in Malá Úpa!

Be ACTIVE in Malá Úpa!

Be ACTIVE in Malá Úpa!

This year, we have prepared some innovations and new activities for visitors to Malá Úpa. 

 

We are doing the best we can for your ACTIVe holidays. We ensure a high quality of both ski slopes and cross-country trails to make your skiing as good as possible and we recommend you beautiful trips to the tops of “our” high mountains. You can also take the advantage of our sports hall in Sport Center where you can play badminton, ricochet, football, tennis or volleyball. You can also try a gym or our cozy sauna. 

Rental

Rental

Letošní zimu máte možnost jezdit na novém lyžařském vybavení značky ATOMIC, které si můžete půjčit v nadmořské výšce 1 050 m. V půjčovně si své najde opravdu každý - SNB, sjezdové lyže, běžky a dětské lyžařské sety, ale také saně a brusle. Nově máme pro lyžaře připravené TEST centrum ATOMIC s nejvyšší řadou lyží. Vaše lyžování tak může dostat nový rozměr.

Brusle jsou k zapůjčení pouze v půjčovně v Horském hotelu Hořec.

Půjčovnu najdete v Horském hotelu Hořec a NOVĚ i v areálu U Kostela za pokladnou.

Tel: +420 499 111 024
Otevírací doba: 8–17 hod.

Více informací

NEW Ice rink

NEW Ice rink

Z lyží můžete skočit přímo do bruslí! Připravili jsme pro vás pro letošní sezónu nejvýše položené kluziště v České republice. V nadmořské výšce 1 060 m.

V Malé Úpě je VELKÁ zábava, ke které letos můžete přidat pravidelné veřejné bruslení, hokejové zápasy a spousta další zábavy! 

Samotní boudaři vytvářejí družstvo a nebojí se žádného vyzvání k turnaji. V Malé Úpě máte možnost zapůjčení bruslí, hokejky a rezervace celého kluziště. Kluziště najdete kousek od SKiMU Housu v areálu Pomezky.

Tel.: +420 499 111 024 

Více informací