Jaký byl váš zážitek ve SKiMU?
Ohodnoťte areál

Kavárna

Nová kavárna v Centru Hořec

 

 

Jedinečná... a jak to bylo.. Jedinečná... a jak to bylo..

Jedinečná... a jak to bylo..

Při návštěvě Malé Úpy by vám neměla uniknout kavárna. Je nejen nová, ale také jedinečná. Jedinečná místem, atmosférou, horským duchem, lahodnou kávou a nejlepšími palačinkami široko daleko! 

Horští znalci a pamětníci si jistě budou lámat hlavu - jaká budova tu vlastně byla a je? A správně vám na mysl vplouvá Horský Hotel Hořec. Nechce se vám to věřit, chápeme. Ale je to tak! 

Horský Hotel Hořec hostil své hosty řadu let, těšil se velké oblíbenosti a návštěvnosti. Budova však prahla po rekonstrukci a né malé. Spekulovalo se dokonce o bourání. Štěstí ale Hořci přálo - budova nyní prochází postupně kompletní rekonstrukcí. Původní plán byl obnovit hotel a těšit se z každého ubytovaného hosta. Osud se hnul jiným směrem a konečná varianta zatím není známá. Možná to bude překvapení.

Nyní se v přízemí nachází půjčovna lyžařského vybavení a servis. Na léto se půjčovna přemění na půjčovnu horských a elektrokol. První patro patří právě zmiňované kavárně a maloúpskému obchůdku se suvenýry. 

Místo setkávání!

Ale jedno víme jistě - je to místo setkávání! 

Krásně zrekonstruovaný prostor vás jistě ochromí. Neuniknou vám drobné detaily vrstevnic, kde budete hledat nejbližší vrcholy - třeba i Sněžku nebo Maloúpské srdce. Malebnost Malé Úpy vtáhne každého a byla by škoda se bránit. 

Nyní už nezbývá nic jiného než vás pozvat do kavárny na kávu, výbornou slanou či sladkou palačinku nebo domácí chléb s domácími pomazánkami.

Přijďte pobejt, ochutnat, rozjímat a lapit se krásou Malé Úpy. Těšíme se na Vás!

Kde a kdy?

Kavárnu najdete naproti Infocentru v Horní Malé Úpě. 

Kavárna je otevřena o víkendu od 9:00 - 18:00 

Od července chystáme denní provoz. 

Hledáme tě do týmu!

Do našeho týmu a do naší kavárny hledáme parťáky! 

Ozvěte se na info@skimu.cz