Jaký byl váš zážitek ve SKiMU?
Ohodnoťte areál

Sportovní soustředění a skupiny

Sportovní soustředění ve SKiMU Sportovní soustředění ve SKiMU Sportovní soustředění ve SKiMU Sportovní soustředění ve SKiMU Sportovní soustředění ve SKiMU

Sportovní soustředění ve SKiMU

Ideální místo pro pořádání sportovního soustředění

Skvělá dostupnost a vybavenost | Nadmořská výška 1050 m.n.m. | Úžasné prostředí Krkonoš Kopcovité terény vhodné na kondiční přípravu | Sportovní hala | Wellness (Sauna a masáže) | Možnost speciálních stravovacích programů


Možnosti pronájmu:

Sportovní hala

Náš sportovní areál Skimu Sportcentrum nabízí ke sportovním aktivitám víceúčelovou sportovní halu. V rámci Vašeho soustředění máte nárok na jednu hodinu denně haly ZDARMA. Další hodiny jsou se slevou 50% oproti ceníku tzn. 400 Kč / hodina. V případě soustavného využívání haly je možné domluvit paušální cenu na celý pobyt. S halou ve Skimu mají již bohaté zkušenosti sportovní oddíly nejen z oblasti basketbalu, florbalu, volejbalu, ale také fotbalu, tenisu a v neposlední řadě také z oblasti tanečních aktivit. Rozměry haly jsou 17,96 m x 33,82 m. V případě potřeby venkovního hřiště je možnost využít 200 metrů od objektu venkovní hřiště víceúčelového zaměření.

Sauna, posilovna

Po kondiční přípravě je Vám také k dispozici posilovna a sauna. Na saunu v případě ubytování je 50% sleva. V rámci soustředění je Vám také k dispozici posilovna po celou dobu pobytu ZDARMA.

Ceny doprovodných služeb:

V rámci soustředění je zahrnuta 1 hodina haly denně ZDARMA - Další hodiny haly se slevou 50% (300 Kč/h)

  • Sauna sleva 50% 
  • Posilovna po dobu soustředění neomezeně ZDARMA
  • Ricochet a stolní tenis – sleva 50%
  • Parkování přímo u objektu ZDARMA
  • Zapůjčení dataprojektoru ZDARMA
  • Wi-fi v objektu ZDARMA
  • Možnost využit venkovní hřiště u sousedního objektu se slevou 40%
  • V zimních měsících sleva 50 % na týdenní skipas a 30% na jednodenní skipas

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat telefonicky na čísle +420 603 386 257 nebo na mailu: info@skimu.cz

Rádi Vám zdarma vystavíme nezávaznou kalkulaci pro Vaše soustředění a pomůžeme Vám s organizací.

Možnosti ubytování

V rámci sportovního soustředění máme několik možností ubytování. 

SKiMU Apartmány Sport

Komfortní ubytování apartmánového typu v klasifikaci tří hvězdiček. Apartmány mají kapacitu 52 lůžek + 10 přistýlek. Každý apartmán disponuje vlastní kuchyňkou, sociálním zařízením, televizí a satelitem, trezorem. Dále je v objektu možnost využít víceúčelovou sportovní halu, posilovnu, saunu, ricochet, stolní tenis a společenskou místnost s barem.

Více informací ZDE.

SKiMU Chaloupka

Malebná chaloupka s kapacitou 28 lůžek. K dispozici je pohodlná společenská místnost s krásným výhledem do okolí i na dominantní vrchol Sněžky. V chalupě jsou dvě nové koupelny se sprchou, prostorná kuchyň s jídelnou, lyžárna, vysoušeč bot a zbrusu nová sauna. Ideální místo pro soustředění menších skupin, případně lze využít kombinace Chaloupky a SkiMU Apartmánů.

Více informací ZDE.

Ceník pro organizované skupiny: 

Osoba/noc Hlavní zimní sezóna 1.2.–13.3. Vedlejší zimní sezóna 1.12.–31.1.; 14.3.-31.3. Hlavní letní sezóna 1.7.-4.9. Vedlejší letní sezóna 1.4.-30.6.; 5.9.-30.11.
6–14 let 844 Kč 804 Kč 744 Kč 704 Kč
15–18 let 974 Kč 874 Kč 824 Kč 774 Kč
Instruktoři 992 Kč 892 Kč 842 Kč 792 Kč