Jaký byl váš zážitek ve SKiMU?
Ohodnoťte areál

Mezi hlavní novinky letošní sezóny ve Ski Areálu Malá Úpa patří spuštění I. Etapy propojení areálů Pomezky a U Kostela. 

Rozhodli jsme se, že musíme jít s dobou. S dobou inovací, zlepšování, zjednodušování ale hlavně zpříjemňování. Letošní sezónu si budete moci užít v Malé Úpě víc lyžařsky a z Pomezek se budete moci sklouznout na lyžích až do areálu U Kostela. Jedná se o první etapu propojení areálů, která do budoucna myslí na úplné zrušení skibusové linky mezi areály. 

Nejen Národní park ale i turisté vyhledávají více klidu a souznění s přírodou. Nám se tento směr líbí a jsme přesvědčení, že to je TA cesta, kterou máme správně jít. 

Podrobné vysvětlení přesunu mezi areláy: 

Z Areálu Pomezky - do Areálu U Kostela 

Jak již bylo zmíněno, z Pomezek se můžete sklouznout na lyžích až do areálu U Kostela. Od Pivovaru Trautenberk povede lyžařská cesta, kterou se za příznivého počasí dostanete k vleku Kolbenka. Kolbenkou se necháte vyvést nahoru, kde se napojíte na Moravanskou spojku, která vede do areálu U Kostela. Jak lyžařská cesta tak i Moravanská spojka jsou mírné sjezdovky pro všechny lyžařské úrovně a věříme, že i dětem se spojení areálů bude moc líbit. Lyžování se tak zpestří a využijete všechny dovednosti na svých lyžích. 

Pokud byste se nechtěli klouzat na Kolbenku, můžete využít skibusovou dopravu se zastávkou od Pivovaru Trautenberk. 

Z Areálu U Kostela - do Areálu Pomezky

I z druhé strany vás bude čekat nové dobrodružství v podobě nové sjezdovky - Vlčí spojky. V areálu U Kostela se necháte vyvést vlekem Rennerovka a nahoře se napojíte na Vlčí spojku, která končí u vleku Kolbenka. Zde už bohužel musíte sundat lyže a naskočit do skibusu. Cílová stanice Pivovar Trautenberk. :)