Jaký byl váš zážitek ve SKiMU?
Ohodnoťte areál

Mrzne jak praští a v týdnu nás čeká sněhová nadílka. Juchů! 

Jen jak to bude možné, spustíme vleky v areálu Pomezky a následně U Kostela. Už se nemůžeme dočkat, až letošní sezónu odstartujeme a představíme vám novinky areálu. 

1. Propojení areálů Pomezky a U Kostela - už jste si toho všimli? Prodloužili jsme vlek Kolbenka a připravili pro vás dvě spojky - Moravanská a Vlčí, díky kterým se rychleji a snadněji přesunete mezi areály. Skibusová linka bude zkrácena do zastávky Kolbenka. (Pokud bude v průběhu sezóny nedostatek sněhu, prodloužíme ji až k Moravance, jak mnozí návštěvníci znají) Je potřeba si užívat Krkonoše víc lyžařsky a více ekologicky. Proto jsme se rozhodli jít tímto směrem. My už se nemůžeme dočkat! :) 

2. Nejvýše položené kluziště v ČR! - opět otevíráme a letos ještě o kousek výš! 

NOVĚ ho naleznete v nadmořské výšce 1 060m, kousek od SKiMU Housu. I letos se můžete těšit na pravidelné veřejné bruslení a samozřejmě i pro romantiky ponecháme večerní bruslení. Více informací naleznete ZDE.

3. Malý festival na Malé Úpě! 

V rytmu hudby rozhýbeme boky, zapaříme a roztančíme všechny v Horském hotelu Hořec. Těšit se můžete na Garage a Tony Ducháček, Visací zámek, BUTY a Ready Kirken. Bližší informace najdete v našem kalendáři, který nyní doplňujeme a aktualizujeme. 

za 4..5..6... a spoustu dalšího - Tvořivé dílničky, loutkové divadélko, lyžařské závody, a velké akce jako Historický závod Rohaček, Krakonošovi lyžníci, Masopust v Malé Úpě, Moopstock.. 

ZIMA MŮŽE ZAČÍT!!!