Jaký byl váš zážitek ve SKiMU?
Ohodnoťte areál

Slavíme narozeniny a jsme moc rádi, že můžeme slavit letos s vámi!

U nás ve SKiMU nikdy nespíme na vavřínech. Snažíme se pro vás vylepšovat všechny služby, které vám nabízíme. Jsme moc rádi, že se do Malé Úpy vracíte a přejeme si, aby to bylo i nadále.


Kvalitní sněhové podmínky

Ve SKiMU se můžeme pyšnit vysokou nadmořskou výškou 1050 m, máme tak téměř garanci kvalitních sněhových podmínek. Raději to ale jistíme odborně proškoleným personálem, který se stará o profesionální zasněžovací systém a profesionální rolbování. Neustále se vzděláváme, ladíme nové technologie. Zkrátka děláme vše pro to, aby lyžování v Malé Úpě bylo skvělé a nemělo konkurenci!

Další novinkou, kterou se můžeme pochlubit je na sjezdovce U kostela 100 malý a někdy proklínaný úsek, kde už nebudete muset bruslit na vrcholek, ale pojedete rovnou od vleku dolů! Vystoupíte a jedete!

Pro další sezónu pro vás připravujeme skvělou NOVINKU. Loni to bylo takové miminko a dnes už si můžete všimnout, jak roste. Propojení areálů Pomezky a U kostela začíná mít viditelný tvar. V létě jsme začali s přípravou sjezdovek, které budou sloužit jako propojení areálů pomocí vleků. Máme se tedy na co těšit! Příští rok už bez skibusu rovnou ke kostelu.


NOVÉ služby

  1. NOVÁ PŮJČOVNA

Otevřeli jsme pro vás NOVOU půjčovnu SKiMU AKTIV s novým lyžařským vybavením ATOMIC. V půjčovně najdete vybavení pro děti i dospělé.

Pro náročné lyžaře je připravené TEST centrum ATOMIC s nejvyšší řadou lyží.

Více informací ZDE.

 

  1. E-SHOP

Modernizace a inovace jsou naším velkým přítelem. Nové technologie nás baví a proto jsme se rozhodli o vytvoření online nákupu skipasů, abyste nemuseli ráno stát fronty.

Naprostá revoluve Maloúpského lyžování.

Po příjezdu rovnou na svah.

Více informací ZDE nebo u vašich SKiMU Partnerů.

  1. KLUZIŠTĚ

Aby toho nebylo málo, aby vaše dovolené měla grády – otevíráme NOVÉ KLUZIŠTĚ.

Veřejné bruslení, večerní romantika na ledě, adrenalin při hokejových zápasech a spousta další zábavy.

Malá Úpa – VELKÁ zábava!

Brusle i hokejky si můžete půjčit na místě. Více informací ZDE.


Program pro děti

Pravidelný program po celou sezónu - Dětské závody, tvořivé dílničky, loutkové divadýlko s krkonošskými pohádkami… Pro přesné datum, čas a místo sledujte náš kalendář nebo fb.