Jakie były twoje przeżycia w SKiMU?
Oceń ośrodek

Nákup skipasů online – v klidu a bez front

Připravili jsme pro vás SKiMU eshop, kde můžete nakupovat skipasy pro vás i vaše blízké z pohodlí domova. Jak na to? Nákup skipasů dvěma způsoby - s čipovou kartou a bez čipové karty.

Mám čipovou kartu

Mám čipovou kartu

Pokud čipovou kartu máte, stačí už jen vybrat skipas.

Přejít do e-shopu

Nemám čipovou kartu – kde ji seženu?

1. U SKiMU Partnera

Po příjezdu do Malé Úpy k vašemu ubytovateli (SKiMU Partnerovi), zažádejte o čipovou kartu přímo u ubytovatele. Následně se bezplatně zaregistrujte na našem SKiMU eshopu a vybírejte skipasy, které jsou pro vás nejvhodnější. Na čipovou kartu je vratná záloha 100,-Kč. Čipovou kartu si uschovejte na další lyžování! 

2. Na pokladně SKiMU

Čipovou kartu si můžete vyzvednout na pokladnách SKiMU v areálu Pomezky nebo v areálu U kostela. Na čipovou kartu je vratná záloha 100,-. Čipovou kartu si uschovejte na další lyžování! 

Registrace karty je velmi jednoduchá a rychlá. Skipas pro dospělého navíc můžete koupit i bez registrace.

Jste rodina a chcete si koupit výhodné rodinné jízdné?

Jste rodina a chcete si koupit výhodné rodinné jízdné?

Doporučujeme SKiMU PACK. U svého ubytovatele nebo na SKiMU Pokladně si vyzvedněte čipové karty (na čipovou kartu je vratná záloha 100,-Kč). Stačí, aby se jeden z rodičů registroval a do záložky rodina přidal ostatní členy. 

POZOR! Před samotným nákupem zkontrolujte správně zadaná data narození, systém automaticky zařazuje vaše děti do kategorie dítě nebo junior.

  • Kategorie Dítě: děti narozené v roce 2010 a mladší 
  • Kategorie Junior: děti narozené v letech 2005–2009