Jakie były twoje przeżycia w SKiMU?
Oceń ośrodek

Přijďte se proběhnout překrásnou přírodou v nejvyšších oblastech Krkonoš a motivujte se mottem #běžímnajedno!


Vybíhat z 1045 m n. m., zvládnout 13 kilometrů v terénu a za odměnu si dát Trautenberkovu třináctku? To a mnohem víc pro vás připravil pivovar Trautenberk na neděli 12. 5. 2019 v rámci série Pivní běhy.

 

Pivovar Trautenberk hostí závod v běhu pro širokou veřejnost, děti, ale i profesionální běžce. Cílem je jediné, zvládnout v neomezeném čase 13 kilometrů a za odměnu v cíli si dát 13° pivo Trautenberk. Jestli akci pojmete jako ostrý závod a poběžíte na krev, nebo si na každé občerstvovačce dáte pivko jako správný “ionťák”, to už necháme na vás. Důležité je jediné - proběhnout se překrásnou přírodou s jedinečnými výhledy a zaslouženě si u jednoho zlatavého moku s ostatními běžci sdělit pojmy z trasy.

 

Ale to není zdaleka vše! Všichni účastníci po zdolání závodu mohou zavítat na exkurzi do pivovaru zdarma. Vítězové jednotlivých kategorií obdrží hořké, tedy pivní ceny a nejrychlejší účastník závodu si vyběhne celý sud! Pro nás je ale vítězem každý, a tak kromě účastnické medaile bude připravena pro všechny účastníky také bohatá tombola se sportovními cenami.

 

Před startem hlavního závodu a hostí lev Alex dětské závody, na které mají při online registraci startovné ZDARMA!

 

Startovné na hlavní závod je přátelských 200 Kč a na všechny online registrované závodníky čeká pivní dárek!

 

Tak neváhej a pojď do toho s námi, #běžímnajedno nyní získává hlubší smysl! www.trautenberkova13.cz