Jakie były twoje przeżycia w SKiMU?
Oceń ośrodek

Kontakty

Dolní Malá Úpa 80, 542 27 Malá Úpa
+420 606 919 703
vyslouzilova.s@seznam.cz
http://www.chalupahanacka.cz/

Domek znajduje się w spokojnej części Malá Úpa na wysokości 1030 metrów n.p.m.. Korzystne warunki dla narciarzy zjazdowych i biegowych, w lecie turystyka. Otwarty przez cały rok. Możliwość gotowania we własnym zakresie, w pełni wyposażona kuchnia.

Popis ubytování

Pobyt na Hanačce je bez jídla, stravuje se každý sám z vlastních zásob. Kuchyně je plně vybavena ( indukční a sklokeramická deska, 2 dřezy, mikrovlnka, 3 lednice, mrazák, 3 varné konvice, rýžovar, talíře, příbory, hrnce, hrnky, kachlový sporák s troubou, utěrky, čistící prostředky ). Stravovat se také můžete v místních restauracích.

Chalupa má kapacitu 19 postelí, rozdělených do šesti pokojů. Pokoje jsou bez sociálního zařízení. Chalupa disponuje sociálním zařízením, které se nachází v přízemí a je společné pro všechny pokoje (2x WC, nočníky pro děti, 2x koupelna se sprchou, fén). V koupelnách je podlahové topení a na pokojích přímotopy.

V přízemí chalupy je také společenská místnost (televize, DVD, rádio s CD), jídelna (dětská jídelní židlička). V chalupě se topí dřevem ve velkých kachlových kamnech.

Více informací najdete na webu ubytovatele: http://www.chalupahanacka.cz/