Jakie były twoje przeżycia w SKiMU?
Oceń ośrodek

Kontakty

Dolní Malá Úpa 89, 542 27
+420 602 822 211
info@apalucha.cz
http://www.apalucha.cz/

Pensjonat Apalucha znajduje się bezpośrednio przy stoku w ośrodku narciarskim U Kostela. W okolicy pensjonatu są liczne trasy turystyczne, które prowadzą także na Śnieżkę. Apalucha oferuje zakwaterowanie w pokojach z własną łazienką, TV i satelitom. Goście mają do dyspozycji jadelnię z kominkiem i barem, dla dzieci przygotowano pokój zabaw.

Popis ubytování

Penzion Apalucha se nachází v horské obci Malá Úpa ve východních Krkonoších v nadmořské výšce 1000 m.n.m. Rekreační obec Malá Úpa je sportovním a turistickým střediskem východních Krkonoš. Je ideálním výchozím místem vysokohorské túry na nejvyšší horu České republiky Sněžku 1602 m n.m.

Pension Apalucha svojí polohou, přímo v lyžařském areálu "U Kostela", nabízí ideální možnost pro aktivní rodinnou dovolenou. V okolí penzionu najdete běžecké i cyklistické trasy a turistické cesty, které Vás zavedou horskou přírodou až na Sněžku. Nedaleko Apaluchy je i víceúčelová krytá hala, bowling, pohádková cesta pro děti a další aktivity. Rodinný penzion Apalucha svým hostům nabízí celoroční ubytování v pokojích s vlastní koupelnou a WC.

Pro zimní turistiku jsou zde k dispozici dva lyžařské areály, kde si můžete zalyžovat na jedněch z nejvýše položených sjezdovkách v České republice. Malá Úpa je nástupním místem na hlavní běžeckou trasu Krkonoš– Krkonošskou magistrálu, která je společně s dalšími běžeckými okruhy (v délce cca 10km) pravidelně strojově upravována.