Jakie były twoje przeżycia w SKiMU?
Oceń ośrodek

Browar Trautenberk

Kontakty

Horní Malá Úpa 87, 54227
+420 739 004 499
hotel@pivovartrautenberk.cz
http://www.pivovartrautenberk.cz

Jeżeli szukasz komfortowy i przyjemnie zarządzony pokój, apartament rodzinny lub duży pokój dla paczki znajomych, spróbuj to najpierw u nas. W zimie możesz się cieszyć na nowoczesne mieszkanie z doskonałym startem w góry i przemyślanym skrótem wprost do browaru.

Popis ubytování

Pivovar Trautenberk je nejmladším přírůstkem do rodiny krkonošských minipivovarů. Vybudovali jsme ho v obci Malá Úpa, čísle popisném 87, v prostorách bývalé Tippeltovy boudy, později známé jako hotel Družba.

Vaříme pivo bez pasterizace a filtrování, osvěžující, řízné a hořké tak akorát. V tuto chvíli jsou na čepu piva z naší stálé nabídky, spodně kvašený ležák Trautenberk 11, polotmavý speciál Trautenberk 13 a svrchně kvašený speciál Trautenberk 14 – APA.

Ubytování v Pivovaru je možné v osmi třílůžkových pokojích, jednom šestilůžkovém, sedmi pětilůžkových a šesti čtyřlůžkových. Některé pokoje jsou vyřešeny jako mezonety. V ceně je zahrnuta snídaně ve skvělé restauraci a wifi internet.

Horní Malá Úpa nabízí překrásné prostředí v srdci Krkonoš. Užívejte si lyžování, romantické procházky, nebo třeba výstup na nejvyšší horu České Republiky

Rezervaci proveďte přímo na webu Pivovaru