Jakie były twoje przeżycia w SKiMU?
Oceń ośrodek

SKiMU AKTIV

Bądź AKTIVny na Malej Úpie! NOWA wypożyczalnia i lodowisko

Bądź AKTIVny na Malej Úpie!

Bądź AKTIVny na Malej Úpie!

W tym roku dla odwiedzających Malą Úpę przygotowaliśmy kilka nowości. 

 

Z myślą o twoim AKTIVnym urlopie robimy wszystko, o możemy. Zapewniamy profesjonalnie przygotowanie tras zjazdowych, aby jak najlepiej jeździło ci się na nartach, usprawniamy trasy narciarskie i zachęcamy do pięknych wycieczek po szczytach "naszych" Tysięczników. Ponadto masz możliwość wykorzystania hali sportowej w Sport Centrum, gdzie możesz zagrać w badmintona, ricochet'a, piłkarzyki, tenis albo piłkę siatkową. Możesz skorzystać również z siłowni albo przytulnej sauny.

 

Půjčovna

Půjčovna

Letošní zimu máte možnost jezdit na novém lyžařském vybavení značky ATOMIC, které si můžete půjčit v nadmořské výšce 1 050 m. V půjčovně si své najde opravdu každý - SNB, sjezdové lyže, běžky a dětské lyžařské sety, ale také saně a brusle. Nově máme pro lyžaře připravené TEST centrum ATOMIC s nejvyšší řadou lyží. Vaše lyžování tak může dostat nový rozměr.

Brusle jsou k zapůjčení pouze v půjčovně v Horském hotelu Hořec.

Půjčovnu najdete v Horském hotelu Hořec a NOVĚ i v areálu U Kostela za pokladnou.

Tel: +420 499 111 024
Otevírací doba: 8–17 hod.

Více informací

NOVÉ kluziště

NOVÉ kluziště

Z lyží můžete skočit přímo do bruslí! Připravili jsme pro vás pro letošní sezónu nejvýše položené kluziště v České republice. V nadmořské výšce 1 060 m.

V Malé Úpě je VELKÁ zábava, ke které letos můžete přidat pravidelné veřejné bruslení, hokejové zápasy a spousta další zábavy! 

Samotní boudaři vytvářejí družstvo a nebojí se žádného vyzvání k turnaji. V Malé Úpě máte možnost zapůjčení bruslí, hokejky a rezervace celého kluziště. Kluziště najdete kousek od SKiMU Housu v areálu Pomezky.

Tel.: +420 499 111 024 

Více informací