Jakie były twoje przeżycia w SKiMU?
Oceń ośrodek

SKiMU AKTIV

Bądź AKTIVny na Malej Úpie! NOWA wypożyczalnia i lodowisko

Bądź AKTIVny na Malej Úpie!

Bądź AKTIVny na Malej Úpie!

W tym roku dla odwiedzających Malą Úpę przygotowaliśmy kilka nowości. 

 

Z myślą o twoim AKTIVnym urlopie robimy wszystko, o możemy. Zapewniamy profesjonalnie przygotowanie tras zjazdowych, aby jak najlepiej jeździło ci się na nartach, usprawniamy trasy narciarskie i zachęcamy do pięknych wycieczek po szczytach "naszych" Tysięczników. Ponadto masz możliwość wykorzystania hali sportowej w Sport Centrum, gdzie możesz zagrać w badmintona, ricochet'a, piłkarzyki, tenis albo piłkę siatkową. Możesz skorzystać również z siłowni albo przytulnej sauny.

 

Malá Úpa – WIELKA zabawa

Każdego sezonu przygotowujemy dla was program, który pomoże ci jak najlepiej wykorzystać zimowy urlop - coś dla siebie znajdą zarówno ci najmłodsi, jak i ci najstarsi - na przykład koncerty w ramach festiwalu Malý festival na Malé Úpě. Dla najmłodszych mamy cotygodniowo organizowane wyścigi narciarskie, wieczorną jazdę na nartach, warsztaty robienia koralików, emaliowania kubków i wiele innych. Staramy się ożywiać karkonoską tradycję - mięsopust, wyścigi historycznych sani rogatych albo Karkonoskich Narciarzy (Krakonošovi Lyžníci) przybliżających historię sportu w tradycyjnym sprzęcie narciarskim. 

Jak mawiamy: "Malá Úpa - WIELKA zabawa" 

 

W tym roku obchodzimy 10-lecie istnienia, dlatego zdecydowaliśmy się z WIELKIEJ zabawy uczynić jeszcze WIĘKSZĄ. Otwieramy dla was nową wypożyczalnię ze sprzętem narciarskim ATOMIC i nowe lodowisko pod hotelem Bouda Malá Úpa.

 

Půjčovna

Půjčovna

 

Letošní zimu máte možnost jezdit na novém lyžařském vybavení značky ATOMIC, které si můžete půjčit v nadmořské výšce 1 050 m. V půjčovně si své najde opravdu každý - SNB, sjezdové lyže, běžky a dětské lyžařské sety. Nově máme pro lyžaře připravené TEST centrum ATOMIC s nejvyšší řadou lyží. Vaše lyžování tak může dostat nový rozměr. Půjčovnu najdete v Horském hotelu Hořec.

Tel: +420 499 111 024
Otevírací doba: 8–17 hod.

Více informací

NOVÉ kluziště

NOVÉ kluziště

 

Z lyží můžete skočit přímo do bruslí! Připravili jsme pro vás pro letošní sezónu nejvýše položené kluziště v České republice. V Malé Úpě je VELKÁ zábava, ke které letos můžete přidat pravidelné veřejné bruslení, hokejové zápasy a spousta další zábavy! 

Samotní boudaři vytvářejí družstvo a nebojí se žádného vyzvání k turnaji. V Malé Úpě máte možnost zapůjčení bruslí, hokejky a rezervace celého kluziště. Kluziště najdete kousek od SKiMU Housu v areálu Pomezky.

Tel.: +420 499 111 024 

Více informací