Jaký byl váš zážitek ve SKiMU?
Ohodnoťte areál

Kontakty

Horní Malá Úpa 112, 542 27 Malá Úpa
+420 602 270 403
info@horecmalaupa.cz
http://horsky-hotel-horec.webnode.cz/

Horský hotel Hořec se nachází v nejvýše položené vesničce Horní Malá Úpa. Svojí polohou je bezkonkurenčně nejlépe umístěným hotelem.

V zimě můžete v lyžákách ze snídaně přímo na svah, kdo to může říct?

Popis ubytování

Hotel Hořec nabízí klasické horské ubytování s typickou atmosférou. Někteří z vás jistě zavzpomínají na časy, kdy jste trávili jarní prázdniny na horách v horské chatě u kytary nebo u stolních her. Kapacitou může Hotel Hořec nabídnout ubytování pro rodiny s dětmi, malé i velké skupiny nebo lyžařské kurzy a sportovní soustředění.

Útulné pokoje jsou situovány pro 2 až 4 osoby se sociálním zařízením na každém patře. V budově máte k dispozici společenskou místnost, lyžárnu a restauraci s tradiční českou domácí kuchyní. Žízeň můžete zahnat místním pivem Trautenberk, vařený přímo v Horní Malé Úpě. Pivovar Trautenberk jistě stojí za návštěvu. Navštívit můžete restauraci nebo si zaplatit prohlídku pivovaru.

V celém hotelu je dostupná Wi-Fi.

Pro lyžařské výcviky nebo sportovní soustředění je připraven balíček, který zahrnuje kompletní stravování a pitný režim, zvýhodněné skipasy a za nepříznivého počasí zajištění pronájmu sportovní haly.

Skimu Sport Centrum a Apartmány v Malé Úpě hodnocení