Jaký byl váš zážitek ve SKiMU?
Ohodnoťte areál

Služby nejen pro lyžaře

Malá Úpa pro všechny!

V Malé Úpě si najde to SVÉ opravdu každý a nemusí být zrovna mistr v lyžování. Nejen lyžování je v Malé Úpě parádní, najdete zde i další zajímavé služby, které vám mohou padnout do noty. 

Sjezdové lyžování, běžkařské tratě po vrcholech "našich" Tisícovek, sportovní hala v Apartmánech Sport, kde si můžete zahrát badminton, ricochet, fotbálek, tenis nebo volejbal, také je zde k dispozici posilovna a útulná sauna. Po lyžování můžete vyzkoušet nazout brusle a sklouznout se po nejvýše položeném venkovním kluzišti v České republice a užít si další zimní aktivitu.

Aby vaše dovolená byla perfektní, můžete si v Malé Úpě půjčit nové lyžařské vybavení značky Atomic a pro náročné lyžaře je připravené TEST Centrum Atomic s nejvyšší řadou lyží. Nejen lyžařské vybavení, ale také sáňky a brusle nemusíte při odjezdu na dovolenou balit. Vše si můžete opatřit v Malé Úpě. 

Skimu Půjčovny najdete v Centru Hořec (vchod od sjezdovky Trautenberk) a NOVĚ i v areálu U Kostela ve stejné budově s pokladnou areálu. 

 

Skimu půjčovny

Skimu půjčovny

V půjčovnách je k dispozici nové lyžařské vybavení značky Atomic pro všechny lyžaře a věkové kategorie - SNB, sjezdové lyže, běžky a dětské lyžařské sety, ale také saně a brusle.

TEST Centrum Atomic - možnost půjčit si nejvyšší řadu lyží značky Atomic.

Brusle jsou k zapůjčení pouze v půjčovně v Centru Hořec a vydávají se pouze 30min před otevřením kluziště. 

Kde najdete půjčovny: 

Areál Pomezky: Centrum Hořec (vchod od sjezdovky Trautenberk) - Půjčovna lyžařského vybavení, sani a bruslí, servis lyží, depot 

Areál U Kostela: Budova pokladny u dolní stanice vleku U Kostela 1000 - slouží POUZE JAKO VÝDEJNÍ MÍSTO ONLINE OBJEDNÁVKY

Rezervace online! NOVĚ si můžete rezervovat lyžařské vybavení online a ušetřit 10%. Rezervace musí proběhnout 2 dny předem. Více ZDE.

Tel: +420 499 111 024
Otevírací doba: 8–17 hod. (Půjčovna U Kostela 8-15:30)

Více informací

NOVÉ kluziště

NOVÉ kluziště

Nejvýše položené kluziště v České republice v nadmořské výšce 1 060 m.

V Malé Úpě je VELKÁ zábava, ke které letos můžete přidat pravidelné veřejné bruslení a hokejové zápasy.

Samotní boudaři vytvářejí družstvo a nebojí se žádného vyzvání k turnaji. V Malé Úpě máte možnost zapůjčení bruslí, hokejky i rezervace celého kluziště. Kluziště najdete kousek od SKiMU Housu v areálu Pomezky.

Více informací o kluzišti ZDE

Tel.: +420 499 111 024 

Více informací

NOVÁ Lyžařská škola

NOVÁ Lyžařská škola

V Malé Úpě jsme pro vás otevřeli novou lyžařskou školu, která nabízí individuální a uzavřené skupinové lekce. 

Kancelář školy najdete v budově pokladny v areálu U Kostela a v Centru Hořec ve Skimu Půjčovně. Výuka probíhá v celém areálu. 

K rezervaci lyžařského instruktora nabízíme 50% slevu na půjčení lyžařského vybevaní ve Skimu Půjčovně a 50% slevu na vstup do Dětského parku. 

K výuce je potřeba zakoupit skipas. 

Více informací o Skimu Lyžařské škole najdete ZDE.

Sportcentrum

Sportcentrum

Malá Úpa umí občas pěkně překvapit a může se stát, že to venku může vypadat tak "že by ani psa nevyhnal". Pro tyto případy máme pro vás náhradní plá místo lyžování. 

Máme pro vás k dispozici sportovní halu, ricochetový kurt, posilovnu nebo saunu. 

Vše nejdete v Apartmánech Sport v Horní Malá Úpě. 

Více informací ZDE