Jaký byl váš zážitek ve SKiMU?
Ohodnoťte areál

SKiMU AKTIV

Buďte AKTIVNÍ na Malé Úpě! NOVÁ půjčovna a kluziště

Buďte AKTIVNÍ na Malé Úpě!

Buďte AKTIVNÍ na Malé Úpě!

Letos jsme pro návštěvníky Malé Úpy připravili několik novinek. 

Pro vaši AKTIVní dovolenou děláme vše, co můžeme. Zajišťujeme kvalitní přípravu sjezdovek, tak aby se vám lyžovalo nejlépe, upravujeme běžkařské tratě a doporučujeme vám krásné výlety po vrcholech "našich" Tisícovek. Dále máte možnost využít sportovní halu ve Sport Centru, kde si můžete zahrát badminton, ricochet, fotbálek, tenis nebo volejbal. Můžete využít i posilovnu nebo útulnou saunu. 

 

Malá Úpa – VELKÁ zábava

Každou sezónu pro vás připravujeme program, který vás provází vaší zimní dovolenou, pro vaše nejmenší ale i pro největší - třeba koncerty v rámci festivalu Malý festival na Malé Úpě. Pro nejmenší jsou každý týden připravené lyžařské závody, večerní lyžování, dílničky na výrobu korálků, smaltování hrnků a spousta dalšího. Snažíme se oživovat Krkonošské tradice - Masopust, Závod historických rohaček nebo Krakonošových lyžníků. 

Jak my říkáme: "Malá Úpa - VELKÁ zábava" 

             Otevřeli jsme pro vás novou půjčovnu s lyžařským vybavením ATOMIC a nové venkovní kluziště za SKiMU Housem.

 

Půjčovna

Půjčovna

 

Letošní zimu máte možnost jezdit na novém lyžařském vybavení značky ATOMIC, které si můžete půjčit v nadmořské výšce 1 050 m. V půjčovně si své najde opravdu každý - SNB, sjezdové lyže, běžky a dětské lyžařské sety. Nově máme pro lyžaře připravené TEST centrum ATOMIC s nejvyšší řadou lyží. Vaše lyžování tak může dostat nový rozměr. Půjčovnu najdete v Horském hotelu Hořec.

Tel: +420 499 111 024
Otevírací doba: 8–17 hod.

Více informací

NOVÉ kluziště

NOVÉ kluziště

 

Z lyží můžete skočit přímo do bruslí! Připravili jsme pro vás pro letošní sezónu nejvýše položené kluziště v České republice. V Malé Úpě je VELKÁ zábava, ke které letos můžete přidat pravidelné veřejné bruslení, hokejové zápasy a spousta další zábavy! 

Samotní boudaři vytvářejí družstvo a nebojí se žádného vyzvání k turnaji. V Malé Úpě máte možnost zapůjčení bruslí, hokejky a rezervace celého kluziště. Kluziště najdete kousek od SKiMU Housu v areálu Pomezky.

Tel.: +420 499 111 024 

Více informací