Jaký byl váš zážitek ve SKiMU?
Ohodnoťte areál

SKiMU AKTIV

Buďte AKTIVNÍ na Malé Úpě! NOVÁ půjčovna a kluziště

Buďte AKTIVNÍ na Malé Úpě!

Buďte AKTIVNÍ na Malé Úpě!

I letošní rok jsme pro Vás připravili několik novinek. 

Pro vaši AKTIVní dovolenou děláme vše, co můžeme. Zajišťujeme kvalitní přípravu sjezdovek, tak aby se vám lyžovalo nejlépe, upravujeme běžkařské tratě a doporučujeme vám krásné výlety po vrcholech "našich" Tisícovek. Využít můžete i sportovní halu ve Sport Centru, kde si můžete zahrát badminton, ricochet, fotbálek, tenis nebo volejbal. K dispozici je i posilovna nebo útulná sauna.

Aby vaše dovolená byla perfektní, můžete si v Malé Úpě půjčit nové lyžařské vybavení značky Atomic a pro náročné lyžaře je připravené TEST Centrum Atomic s nejvyšší řadou lyží. Nejen lyžařské vybavení, ale také sáňky a brusle nemusíte při odjezdu na dovolenou balit. Vše si opatříte v Malé Úpě. 

Pod SKIMU AKTIV se skrývá: Půjčovny lyžařského vybavení, saní a bruslí. Nejvýše položené venkovní kluziště. A NOVĚ Lyžařská škola.

Půjčovnu SKiMU Aktiv najdete v Horském hotelu Hořec a NOVĚ i v areálu U Kostela ve stejné budově se SKiMU pokladnou. 

 

Půjčovna

Půjčovna

Letošní zimu máte možnost jezdit na novém lyžařském vybavení značky ATOMIC, které si můžete půjčit v nadmořské výšce 1 050 m. V půjčovně si své najde opravdu každý - SNB, sjezdové lyže, běžky a dětské lyžařské sety, ale také saně a brusle. Nově máme pro lyžaře připravené TEST centrum ATOMIC s nejvyšší řadou lyží. Vaše lyžování tak může dostat nový rozměr.

Brusle jsou k zapůjčení pouze v půjčovně v Horském hotelu Hořec.

Půjčovnu najdete v Horském hotelu Hořec a NOVĚ i v areálu U Kostela za pokladnou.

Tel: +420 499 111 024
Otevírací doba: 8–17 hod.

Více informací

NOVÉ kluziště

NOVÉ kluziště

Z lyží můžete skočit přímo do bruslí! Připravili jsme pro vás pro letošní sezónu nejvýše položené kluziště v České republice. V nadmořské výšce 1 060 m.

V Malé Úpě je VELKÁ zábava, ke které letos můžete přidat pravidelné veřejné bruslení, hokejové zápasy a spousta další zábavy! 

Samotní boudaři vytvářejí družstvo a nebojí se žádného vyzvání k turnaji. V Malé Úpě máte možnost zapůjčení bruslí, hokejky a rezervace celého kluziště. Kluziště najdete kousek od SKiMU Housu v areálu Pomezky.

Tel.: +420 499 111 024 

Více informací