Jaký byl váš zážitek ve SKiMU?
Ohodnoťte areál

Služby nejen pro lyžaře

Malá Úpa pro všechny!

V Malé Úpě si najde to SVÉ opravdu každý a nemusí být zrovna mistr v lyžování. Nejen lyžování je v Malé Úpě parádní, najdete zde i další zajímavé služby, které vám mohou padnout do noty. 

Sjezdové lyžování, běžkařské tratě po vrcholech "našich" Tisícovek, sportovní hala v Apartmánech Sport, kde si můžete zahrát badminton, ricochet, fotbálek, tenis nebo volejbal, také je zde k dispozici posilovna a útulná sauna. Po lyžování můžete vyzkoušet nazout brusle a sklouznout se po nejvýše položeném venkovním kluzišti v České republice a užít si další zimní aktivitu.

Aby vaše dovolená byla perfektní, můžete si v Malé Úpě půjčit nové lyžařské vybavení značky Atomic a pro náročné lyžaře je připravené TEST Centrum Atomic s nejvyšší řadou lyží. Nejen lyžařské vybavení, ale také sáňky a brusle nemusíte při odjezdu na dovolenou balit. Vše si můžete opatřit v Malé Úpě. 

Skimu Půjčovny najdete v Centru Hořec (vchod od sjezdovky Trautenberk) a NOVĚ i v areálu U Kostela ve stejné budově s pokladnou areálu. 

 

Skimu půjčovny

Skimu půjčovny

V půjčovnách je k dispozici nové lyžařské vybavení značky Atomic pro všechny lyžaře a věkové kategorie - SNB, sjezdové lyže, běžky a dětské lyžařské sety, ale také saně a brusle.

TEST Centrum Atomic - možnost půjčit si nejvyšší řadu lyží značky Atomic.

Brusle jsou k zapůjčení pouze v půjčovně v Centru Hořec a vydávají se pouze 30min před otevřením kluziště. 

Půjčovnu najdete v Centru Hořec (vchod od sjezdovky Pomezky) a NOVĚ i v areálu U Kostela v budově pokladny areálu.

Tel: +420 499 111 024
Otevírací doba: 8–17 hod.

Více informací

NOVÉ kluziště

NOVÉ kluziště

Nejvýše položené kluziště v České republice v nadmořské výšce 1 060 m.

V Malé Úpě je VELKÁ zábava, ke které letos můžete přidat pravidelné veřejné bruslení a hokejové zápasy.

Samotní boudaři vytvářejí družstvo a nebojí se žádného vyzvání k turnaji. V Malé Úpě máte možnost zapůjčení bruslí, hokejky i rezervace celého kluziště. Kluziště najdete kousek od SKiMU Housu v areálu Pomezky.

Tel.: +420 499 111 024 

Více informací