SKiMU Vertical

SKiMU Vertical

Zajímalo by vás kolik výškových metrů jste za den ujeli a kolik kilometrů to bylo? Nebo kolikrát jste vyjeli na sjezdovku vlekem? Právě u nás se to dozvíte!

Prostřednictvím čísla uvedeného na skipasu zjistíte, kolik jste najeli výškových metrů nebo kolik jste ujeli kilometrů za celý den.

Soutěž

Letošní soutěž SKiMU Vertical bude probíhat ve dvou kolech. V prvním kole uspěje každý lyžař, který najede 5 000 a více výškových metrů. Lyžaři, kteří splní tuto limitní hranici, postupují do druhého, finálového, kola, které se pojede v pátek 23. 3. 2018 od 8.30.

Teprve finálové kolo určí vítěze. Zvítězí ten, co během dne Finále SKiMU Vertical najede nejvíce výškových metrů. Hodnoceny budou i druhé a třetí pozice. Soutěž bude rozdělena do dvou kategorií, na mužskou a ženskou. V každé kategorii budou jako vítězné prohlášeny první tři pozice. Podrobné podmínky soutěže ke stažení.

Tři nejlepší získají

1.       místo – Suunto Ambit 3 RUN

2.       místo – Fleecová mikina Suunto

3.       místo – Tričko Suunto

Hodinky Suunto Ambit 2 jsou respektované jak outdoorovými nadšenci, tak aktivními sportovci, kteří chtějí mít svůj tep pod kontrolou. Elegantní hodinky špičkových sportovních parametrů a pověstné kvality finského výrobce. Vhodné pro aktivity spojené s měřením tepu stejně jako pro sporty, kde je důležité plánování a sledování trasy. Ambity se hodí pro běžce a atlety, stejně jako pro cyklisty na horském i silničním kole. Jsou super pro treking a turistikuhorolezce a paraglidisty. Osloví lyžaře a to jak běžkaře, tak sjezdaře a snowboarďáky. Užívané mnoha předními sportovci. Více informací o vlastnostech Suunto získáte na webových stránkách Suunto.

Registrace do žebříčku

  • Zadáním čísla uvedeného na skipasu, jména a e-mailového kontaktu do formuláře se zaregistrujete do žebříčku.
  • Po zadání dat se vám zobrazí graf, z něhož získáte potřebné informace.
  • Pořadí v žebříčku bude denně aktualizováno.
  • Prohlédněte si aktuální žebříček - soutěžní listinu.