13.82°C
0 cm

Eshop SKiMU

Otevřeno od 08:30 do 16:00
počet vleků 9 / žádná sjezdovka v provozu

Nákup skipasů online – se slevou, v klidu a bez front

V našem eshopu si můžete koupit skipasy pohodlně z domova, vyhnete se tak frontám na pokladnách a celkově urychlíte odbavení. Během sezóny plánujeme několik akcí, kdy nakoupené skipasy online budou ještě výhodnější. Určitě se vyplatí sledovat naše novinky. Lyžovat tak budete moci v některých termínech i za půlku! 

Skipasy mimo akci jsou na eshopu s 10% slevou. 

CENÍK SKIPASŮ najdete ZDE

Pokud byste si nevěděli s objednávkou rady, projděte si "Nejčastější dotazy", kde ve většině případů najdete odpověď nebo si stáhněte návod "Jak na to".

Nejčastější chyba zákazníka v eshopu je, že zapomene ULOŽIT ZMĚNY v profilu nebo u členů rodiny. 

Jak na to? Nákup skipasů dvěma způsoby - s čipovou kartou a bez čipové karty.

Mám čipovou kartu

Pokud čipovou kartu máte, stačí už jen vybrat skipas, registrovat se (nebo přihlásit), zkontrolovat certifikát o očkování a zvesela nakupovat. 

Přejít do e-shopu

Nemám čipovou kartu – kde ji seženu?

Nakupovat můžete i bez čipové karty. S potvrzením o nákupu skipasů pak vyzvednete čipové karty na pokladně areálu nebo v automatické pokladně v Centru Hořec (Automatická pokladna bude v provozu až v lednu 2022) 

Chcete mít nejdříve čipovou kartu? Přijíždíte do Malé Úpy odpoledne a ráno chcete rovnou na lyže? Není problém! 

1. U SKiMU Partnera

Po příjezdu do Malé Úpy k vašemu ubytovateli (SKiMU Partnerovi), zažádejte o čipovou kartu přímo u ubytovatele. Následně se bezplatně zaregistrujte na našem Skimu eshopu a vybírejte skipasy, které jsou pro vás nejvhodnější. Na čipovou kartu je vratná záloha 100,-Kč. Čipovou kartu si uschovejte na další lyžování! Po nákupu se vám spárují čipové karty se skipasy a ráno můžete vyrazit rovnou na lyže! 

2. Na pokladně Ski Areálu

Čipovou kartu si můžete vyzvednout na pokladnách SKiMU v areálu Pomezky nebo v areálu U kostela. Na čipovou kartu je vratná záloha 100,-. Čipovou kartu si uschovejte na další lyžování! Po nákupu se vám spárují čipové karty se skipasy a ráno můžete vyrazit rovnou na lyže! 

K časovým jízdenkám mohou děti do 6 let lyžovat ZDARMA. Skipas pro dítě je k vyzvednutí POUZE NA POKLADNĚ AREÁLU.

2. V Automatické pokladně

Nově si můžete své skipasy zakoupit nebo vyzvednout online objednávku v Automatické pokladně, která je u Centra Hořec u vstupu do Skimu Půjčovny. Automatická pokladna je dostupná Non stop 24/7. Vyzvednout objednávku skipasů můžete i večer a ráno můžete hned lyžovat. 

Přejít do e-shopu

Jste rodina a chcete si koupit výhodné rodinné jízdné?

Doporučujeme SKiMU PACK, s balíčkem můžete lyžovat od 385,-/os./den (Při nákupu Skimu Packu online pro čtyřčlennou rodinu na 7dní)

Nákup Rodinného balíčku skipasů a služeb je možný i bez čipových karet. Nejprve se registrujte. Stačí, aby se jeden z rodičů registroval a do záložky rodina přidal ostatní členy. Nezapomeňte VŽDY ULOŽIT ZMĚNY! 

POZOR! Před samotným nákupem zkontrolujte správně zadaná data narození, systém automaticky zařazuje vaše děti do kategorie dítě nebo student. 

Věkové kategorie:

  • Předškolní dítě: do 6 let, nar. v r. 2016 a mladší 
  • Dítě (do 12let): nar. v do r. 2010 
  • NOVĚ Student: nar. v r. 1997 a mladší (Od 15 let nutnost prokázat se studijním průkazem nebo platnou ISIC kartou)
  • Senior: nar. v r. 1957 a starší

Návod ke stažení - "Jak na to?"

Přejít do e-shopu