Jaký byl váš zážitek ve SKiMU?
Ohodnoťte areál

Jedině do SKiMU!

Rodinná dovolená v Malé Úpě - hotová harmonie služeb, příjemného prostředí a skvělého vyžití i za nepříznivého počasí.

Jak se můžete hned při příjezdu přesvědčit, čeká vás Malá Úpa – Velká zábava.

Přizpůsobené ubytování pro rodiny s dětmi je samozřejmostí. Vybírat můžete hned z několika penzionů nebo hotelů. V Malé Úpě naleznete i lyžařské školy, které si vezmou do parády vás nebo vaše ratolesti různého věku. K dispozici je i pojezdový koberec a dětský lyžařský park. Někteří ubytovatelé poskytují lyžařskou výuku v rámci služeb svého hotelu.

Součástí SKiMU jsou i půjčovny s lyžařským vybavením, kde se vám budou věnovat profesionálové.

Při pečlivém hledání najdete i penziony, které mají pro své hosty připravené animační programy, dětské koutky a přizpůsobené jídelní lístky. Obec Malá Úpa připravuje pro malé i velké zábavu v Galerii Celnice, maminky si moou zacvičit jógu a děti zatím mohou vyrábět šperky, ozdoby nebo smaltovat hrnky. Při nepříznivém počasí je tedy o zábavu postaráno.

Malá Úpa v úzké spolupráci se Ski areálem Malá Úpa (SKiMU) pořádá Festival Malá Úpa. V rámci festivalu jsou připraveny různé koncerty a pro děti divadelní představení. Jistě si vybere každý. Pro lepší orientaci v programu je pro vás připravený kalendář akcí.

Všechny sjezdovky ve SKiMU jsou perfektně upravené. Naši rolbaři dělají svoji práci podle nejnovějších postupů a samozřejmě s láskou. Během celého dne vás čeká parádní lyžovačka. Pod sjezdovkami jistě narazíte na skibary, kde si vychutnáte výbornou kávu, bombardino a třeba něco k zakousnutí.

Každou středu si můžete zažít i naše netradiční večerní lyžování vylepšené Nocí loučí. Večerní lyžování probíhá v areálu U Kostela a jestli vám za celý pobyt přišlo, že je ve SKiMU málo romantiky, večerním lyžováním se to jistě doplní a vaše srdce si poskočí.