10.29°C
0 cm

Rodinný areál

Otevřeno od 08:30 do 16:00
počet vleků 9 / žádná sjezdovka v provozu

Vítáme Vás v Malé Úpě – nejvýše položeném rodinném areálu v SRDCI KRKONOŠ!  

Ski Arelá Malá Úpa nabízí ideální prostředí pro lyžařské a zimní zážitky. Kombinace nadmořské výšky 1 050m n.m. a moderní technologie zaručuje téměř dokonalé podmínky pro lyžování. Bez ohledu na úroveň vašich lyžařských dovedností naleznete sjezdovky odpovídající vašim preferencím. 

Pro začátečníky jsou k dispozici mírné svahy a dětské parky, zatímco odvážnější mohou vyzkoušet náročnější tratě. Areál je propojen vleky, sjezdovkami a spojovacími cestami, což vám umožní pohodlně přejíždět mezi areály Pomezky a U Kostela. 

Krásné výhledy a malebná krajina dodávají lyžování v Malé Úpě jedinečný půvab - přesvědčte se sami! 

Malá Úpa jako ideální místo pro rodinnou dovolenou!

Nejen ideální lyžařské podmínky, ale také výhodné balíčky lyžování, lyžařská škola, doprovodný program pro děti i dospělé, filmové promítání, divadlo, koncerty, pravidelné veřejné bruslení, dětské závody a zábava na sněhu pro nejmenší v Dětském parku


Rodinné balíčky lyžování a zábavy

Nejvýhodnější lyžování na 5 a více dní s rodinným balíčkem Skimu Pack!

Skimu Pack je rodinný balíček, který vám nejen umožní lyžovat až s 30% slevou, ale otevírá Vám také bránu do dalších báječných zážitků u nás. 

 

Co všechno nabízí Skimu Pack? 

  • Lyžařská zábava na 5 až 7 dní (podle délky pobytu) se slevou až 30% 
  • Jednodenní skipas ve SkiResortu Černá Hora – Pec zdarma (Pro dítě do 6let je nutné zakoupit skipas ve Skiresortu Černá hora - Pec zvlášť) 
  • Vstup zdarma na veřejné bruslení na nejvýše položeném kluzišti v ČR (v Malé Úpě)
  • 20% sleva na půjčení lyžařského vybavení ve Skimu Půjčovně (Při nákupu online 7 dní předem, sleva je časově omezena - 48hod od nákupu skipasů)
  • 10% sleva na nákup v Mammut shopu v Malé Úpě
  • 25% sleva do největší galerie současného umění v ČR EPO1 Trutnov (více na www.epo1.cz)

 

Balíček doporučujeme zakoupit pohodlně online, největší sleva je při nákupu 7 dní před příjezdem. Vyzvednutí skipasů pro celou rodinu je velmi jednoduché. V Malé Úpě máme dva sKiosky 24/7, které jsou odstupné 24 hodin. Nejste tedy limitováni čase pokladny areálu, při příjezdu do Malé Úpy vyzvednete skipasy a ráno můžete nacvaknout rovnou lyže. 

sKiosek 24/7 se nachází v areálu Pomezky u Centra Hořec (vchod do půjčovny) a v areálu U Kostela u spodní stanice vleku U Kostela 1000.

Podrobný ceník skipasů najdete zde

Dětské parky

Pro malé lyžaře jsou v Malé Úpě dva dětské Skimu Parky v těsné blízkosti areálů Pomezky a U Kostela. V dětském parku U Kostela si děti mohou užít jízdu na dětském vleku. V dětském parku na Pomezkách nyní nově rozšířený zastřešený kobercový pás (75m), který přidává nový rozměr zážitku! Oba parky jsou plně vybaveny různými pomůckami, které zpříjemní a zpestří výuku lyžování pro malé lyžařské talenty.

Otevřeno denně od 8.30 do 16.00. 

Podrobné informace o dětských parcích najedete zde.

Lyžařská škola 

Zdokonalení vašich oblouků je pro nás výzva. V areálové Lyžařské škole tzv- no problem! Naši instruktoři se profesionálně věnují všem úrovním lyžařů. Výuka probíhá individuálně nebo v uzavřené skupině.

Lyžařská škola bývá ve vytížených termínech obsazena, proto doporučujeme rezervaci výukových hodin včas. Podrobné infromace o lyžařské škole a cenách výuky najdete zde.

Malá Úpa - VELKÁ zábava

Hory jsou hory. Počasí se mění a někdy překvapí. Pro všechny možné varianty počasí a horských nástrah jsme připravení. Ke skvělému lyžování tak můžete přidat program pro malé i velké, kde si vybere rozhodně každý.

 

Vybrat si můžete z aktivit: zábava v Dětském parku, dětské závody, pravidelné veřejné bruslení na nejvýše položeném kluzišti v ČR, tradiční Závod historických rohaček, Závod Krakonošových Lyžníků a zakončení sezóny Moopstock a dále jsou tu aktivity "indoor" a těmi jsou např. Tvořivá dílnička Nadechni se, filmové promítání pro děti i dospělé, divadlo, kouzelník, koncerty a další. 

Pro sportovní aktivity jako je tenis, basket a třeba fotbal můžete využít sportovní halu v Apartmánech Sport.

Podrobný program akcí, které se v Malé Úpě chystají najdete zde.

Relax a pohoda v Malé Úpě

Odpočinek po lyžovačce, spokojené děti v kinosále v Centru Hořec a vy s lahodnou kávou v Kavárně. To není sen - to je Maloúpská realita :) 

Nakoukněte do Maloúpské kavárny, Maloúpského obchůdku se suvenýry a kinosálu. Nechte se okouzlit, usaďte se, vychutnávejte a uživejte Malou Úpu všemi smysly.