7°C
7°C
0 cm

Bouda 66

Otevřeno od 08:30 do 16:00
počet vleků 9 / žádná sjezdovka v provozu

Kontakty

Dolní Malá Úpa 66, 542 27 Malá Úpa
+420 777 628 311
malaupa.bouda66@seznam.cz
http://www.bouda66.cz/

Stylové 2-4lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, kuchyňka s TV, lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, vařičem, myčkou nádobí. Společenská místnost s TV, DVD, SAT a krbem, WI-FI v celém objektu. Před chalupou možnost využití přírodního ohniště, dřevěné posezení s grilem. Chalupa je díky své poloze ve velmi klidné lokalitě ideální pro ty, co vyhledávají klid a zároveň dokonalým východiskem hřebenových túr.

Popis ubytování

Původní horská roubená chalupa – Bouda 66 Vám celoročně nabízí stylové a útulné ubytování v srdci čisté přírody východních Krkonoš v nadmořské výšce 960 m.n.m.

Pobyt v naší více než 200 let staré, nově zrekonstruované roubence Vám poskytne načerpání nové energie a přímý kontakt s přírodou. Chalupa leží osamocená v louce, obklopené nekonečnými lesy, kousek od historického centra Malé Úpy, jehož dominantou je kostel sv. Petra a Pavla v Dolní Malé Úpě. Téměř na dosah je i nejvyšší hora Čech – Sněžka.

Chalupa je také národní kulturní památkou, díky dochovanému unikátnímu maloúpskému seníkovému vikýři. Ten najdete na celém světě pouze už jen na několika posledních chalupách v Malé Úpě.

Přijeďte si k nám odpočinout, nadýchat se čistého horského vzduchu, zregenerovat své unavené smysly a nabrat nové sily. Jste srdečně zváni!

V chalupě najdete

  • Stylové (dřevěné) 2-4lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením
  • Kuchyňku s TV, lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, vařičem, myčkou nádobí ...
  • Společenskou místnost s TV, DVD, SAT a krbem, občerstvení (pivo, víno, nealko, káva, čaj a pod.)
  • Lyžárnou s vysoušeči obuvi
  • Wi-Fi v celém objektu
  • Před chalupou: přírodní ohniště, dřevěné posezení s grilem

Bližší informace najdete na webu ubytovatele: http://www.bouda66.cz/