7°C
7°C
0 cm

Horský Hotel Javor

Otevřeno od 08:30 do 16:00
počet vleků 9 / žádná sjezdovka v provozu

Kontakty

Dolní Malá Úpa 128, 542 27 Malá Úpa
+420 608 680 770
recepce@hotel-javor.com
http://www.hotel-javor.com/

Hotel je vhodný pro individuální, rodinnou i skupinovou rekreaci, školní výlety, školy v přírodě, lyžařské kurzy, sportovní soustředění, firemní akce a školení, outdoorové programy, svatby a rodinné oslavy. Hotelové ubytování ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích s možností přistýlek, 3 apartmány (WC, koupelna,TV,převážná většina s balkonem) - velká kapacita hotelu.

Popis ubytování

HORSKÝ HOTEL JAVOR se nachází ve východní části Krkonoš, v malebné horské vesničce Malá Úpa – přezdívané „klenot Krkonoš“ nedaleko Pece pod Sněžkou, Jánských Lázní a Špindlerova Mlýna. V každém ročním období, za jakéhokoliv počasí, vždy najdete možnost úžasného strávení volného času jak pro dvojice, tak pro rodiny s dětmi, pro které máme opravdu hodně atrakcí včetně oblíbeného animačního programu. Krkonoše jsou také celoročně jednou z nejatraktivnějších turistických oblastí naší republiky. Proto máte u nás jistotu příjemně strávených dnů, ať už jste hýčkáni milým a pohodovým personálem hotelu nebo při obdivování krás nejvýše položeného lyžařského střediska pouhých 7 km od Sněžky s bohatou paletou atrakcí nejen pro děti, ale i dospělé.

V zimě je poloha hotelu ideální pro využití okolních lyžařských středisek SKiMU Malá Úpa (10min.), Velká Úpa – Portášky (10min.), Pec pod Sněžkou (15min.) a Janské Lázně (15min.). Ze ski areálů v Malé a Velká Úpa se mimo skibusů můžete na lyžích dopravit zpět přímo až k hotelu. V okolí se také nachází mnoho pravidelně upravovaných běžkařských tratí pro klasickou techniku i bruslení, vhodných pro začátečníky i zdatnější běžkaře.

Prostředí hotelu zcela okouzlí ty, kteří hledají ticho a klid, podmanivě svěží vzduch, mohou se kochat okolní malebnou přírodou a chtějí si odpočinout od každodenního shonu. Velmi příjemně působí  interiér hotelu, který prošel částečnou rekonstrukcí, a to jak na pokojích tak i ve společných prostorách.  Chloubou naší restaurace je poctivá česká kuchyně, denní nabídka dezertů, salátového baru a dalších místních dobrot.

Hotel je obklopen hotelovou zahradou, které dominuje velké dětské hřiště se spoustou prolézaček, lanovým parčíkem, trampolínou, indiánským tee-pee, mini ZOO a spoustou dalších atrakcí.

Hotel je vybaven  útulnými a pohodlnými jedno, dvou až čtyřlůžkovými pokoji a šestilůžkovými apartmány. Máme k dispozici  stylovou restauraci,  salonek  s biliárem, kavárnu s velkou letní terasu s lávovým grilem a výčepem. Večerní posezení pod hvězdnou oblohou můžete využít na všech terasách a hotelových balkónech.

Pro relaxování slouží naše wellness nabídka, fitness, venkovní vyhřívaným bazénem, vířivka až pro čtyři osoby pod romantickou oblohou, privátní infrasauna pro šest osob a široká nabídka masáží. Tím vším se můžete odměnit po dnech strávených s dětmi, po lyžování nebo výletu či túře.

Nabízíme přátelskou atmosféru,  kvalitní služby, osobní a profesionální přístup personálu ke všem hostům.  Svojí polohou je ideální pro strávení dovolené spojené s odpočinkem, aktivním sportováním či poznáváním přírodních a historických krás v okolí.