6.8°C
6.8°C
0 cm

Pension Apalucha

Otevřeno od 08:30 do 16:00
počet vleků 9 / žádná sjezdovka v provozu

Kontakty

Dolní Malá Úpa 89, 542 27
+420 602 822 211
info@apalucha.cz
http://www.apalucha.cz/

Pension Apalucha se nachází přímo u sjezdovky ve areálu U Kostela. V okolí pensionu jsou četné turistické stezky, které vedou i na Sněžku. Apalucha nabízí ubytování v pokojích s vlastní koupelnou, TV a satelitem. Hosté mají k dispozici jídelnu s krbem a barem, pro děti je připravena herna.

Popis ubytování

Penzion Apalucha se nachází v horské obci Malá Úpa ve východních Krkonoších v nadmořské výšce 1000 m.n.m. Rekreační obec Malá Úpa je sportovním a turistickým střediskem východních Krkonoš. Je ideálním výchozím místem vysokohorské túry na nejvyšší horu České republiky Sněžku 1602 m n.m.

Pension Apalucha svojí polohou, přímo v lyžařském areálu "U Kostela", nabízí ideální možnost pro aktivní rodinnou dovolenou. V okolí penzionu najdete běžecké i cyklistické trasy a turistické cesty, které Vás zavedou horskou přírodou až na Sněžku. Nedaleko Apaluchy je i víceúčelová krytá hala, bowling, pohádková cesta pro děti a další aktivity. Rodinný penzion Apalucha svým hostům nabízí celoroční ubytování v pokojích s vlastní koupelnou a WC.

Pro zimní turistiku jsou zde k dispozici dva lyžařské areály, kde si můžete zalyžovat na jedněch z nejvýše položených sjezdovkách v České republice. Malá Úpa je nástupním místem na hlavní běžeckou trasu Krkonoš– Krkonošskou magistrálu, která je společně s dalšími běžeckými okruhy (v délce cca 10km) pravidelně strojově upravována.