22.97°C
0 cm

Penzion Permoník

Otevřeno od 08:30 do 16:00
počet vleků 9 / žádná sjezdovka v provozu

Kontakty

Dolní Malá Úpa 115, 542 27 Malá Úpa
+420 603 264 422
info@penzion-permonik.cz
https://www.penzion-permonik.cz/cs/

Najdete zde ideální prostředí pro pobyt rodin s dětmi. Pro ty, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou v malebné části východních Krkonoš, v Malé Úpě. Ať už aktivně, pasivně, ale hlavně spolu. Vy, kteří máte rádi ticho a klid, ale i vy, kteří hledáte trochu toho adrenalinu, "přijďte pobejt" do našeho nově zrekonstruovaného pensionu.

Popis ubytování

Ryze rodinný moderní penzion v klidném prostředí Malé Úpy. Penzion Permoník začíná krásným příběhem jedné odhodlané rodiny. Nyní už majitelé se v roce 2002 rozhodli pro koupi starého a zanedbaného penzionu Permoník, měli dvě malé děti a v Praze se jim už moc nelíbilo. Malá Úpa je tak nadchla, že velkoměsto nechali za zády a nyní žijí přímo v klenotu Krkonoš. Sami tvrdí, že by návštěvníci měli být opatrní – Malá Úpa je tak kouzelné místo, že je těžké odjíždět z pobytu domů.

Permoník je akční moderní penzion pro děti s rodinnou atmosférou, velikou dětskou hernou a tělocvičnou. Ideální místo pro dovolenou rodin s dětmi - od miminek, batolat po děti školou povinné. Rozlehlý a světlý interiér penzionu nabízí plno příležitostí k aktivnímu odpočinku.

Penzion nabízí vlastní lyžařskou školičku, zapůjčení dětské lyžařské výbavy (boty, lyže, v omezeném množství i helmičky), odpolední animační programy a možnost hlídání dětí.

Penzion pro pohodlí, útulnost a soukromí svých hostů nabízí omezenou kapacitu, maximálně pro 10 rodin s dětmi. Díky tomu se děti mezi sebou rychle seznámí a najdou si nové kamarády. Každý pokoj má své sociální zařízení, dokonce i plyšové hračky. Na patře je vybavená kuchyňka plně k dispozici všem hostům.

Součástí penzionu je restaurace, která se může pyšnit moderním zařízením a nabídkou zdravých a chutných pokrmů jak z české kuchyně tak zahraniční. V jídelním lístku je samozřejmě myšleno na ty nejmenší – zdravé, chutné a lehké dobroty.

 

Penzion Permoník je velice příjemné místo pro rodinnou dovolenou jak má být.