Jaký byl váš zážitek ve SKiMU?
Ohodnoťte areál

Lyžařské školy

Lyžařské školy

Ve SKiMU najdete tři lyžařské školy, které nabízí služby jak výuku klasických zimních sportů, tak i speciální programy speciálních zimní disciplín. Lyžařské školy se jmenují POMESKI, MUSS a SKI 7 ACADEMY.

POMESKI – Škola zimních sportů

Učitelé lyžařské školy mají mezinárodně uznávané vzdělání v oboru, absolvovali náročné instruktorské kurzy u nás i v zahraničí a několik z nich patří mezi nejlepší učitele a lektory lyžování v České republice

Základnu školy zimních sportů a lyžování Pomeski najdete na adrese Horní Malá Úpa 126 a otevřeno je od 8.30 do 16.00 hodin. Objednat lekci můžete buď v kanceláři U Kostela (+420 775 580 187), v kanceláři Domeček (+420 775  580 395) nebo na webu POMESKI. Více informací na www.pomeski.cz,  www.facebook.com/pomeski/ nebo pište na info@pomeski.cz.  

Pomeski

MUSS – Malá Úpa Ski School

Lyžařská škola MUSS vznikla v roce 2012 jako privátní lyžařská škola horské boudy Boudy Malá Úpa. Chceme docílit toho, abyste se na sněhu cítili svobodně, užívali si pocit lehkosti a měli radost z pohybu. A v tomto duchu jsou všechny naše lekce vedeny

Školu lyžování MUSS najdete na Pomezkách (Horní Malá Úpa 136). Otevřeno je denně. Lekce objednávejte na telefonním čísle +420 605 384 636 nebo na webu LŠ MUSS.

MUSS

SKI 7 Academy

Lyžařská škola, ve které Vás naučí kromě jízdy na lyžích a snowboardu i telemark, speciální lyžařskou techniku zatáčení na lyžích. Bezpečnost je pro nás na prvním místě a tak učíme lyžování v oddělených prostorách, určených pro začátečníky. Ideální prostředí pro ty, co se ještě na lyžích necítí jistě. Učit lyžovat se u nás můžou i ti nejmenší. 

Lyžařskou školu SKI 7 ACADEMY najdete v Horském penzionu Bowling, Horní Malá Úpa 132 (za hlavním parkovištěm, u venkovních vyhřívaných sudů).

Objednávejte se na tel.: +420 739 416 397 nebo pište na skola@ski7.cz

Více informací na: www.ski7.cz