Jaký byl váš zážitek ve SKiMU?
Ohodnoťte areál

Lyžařské školy

Lyžařské školy

Ve SKiMU najdete tři lyžařské školy, které nabízí služby jak výuku klasických zimních sportů, tak i speciální programy speciálních zimní disciplín. Lyžařské školy se jmenují Skimu Lyžařská školaPOMESKI a SKI 7 ACADEMY.

Skimu Lyžařská škola

NOVÁ lyžařská škola v Malé Úpě! 

Individuální a uzavřené lekce lyžování pro lyžaře, kteří chtějí začít lyžovat nebo se zdokonalovat. 

Kancelář lyžařské školy najdete v areálu U Kostela v budově pokladny a v Centru Hořec ve Skimu Půjčovně. Výuka může probíhat v celém areálu. 

Ceník Lyžařské školy a rezervační formulář ZDE

Rezervace instruktora: Rezervační formulář nebo info@skimu.cz (možná rezervace i po 17hod, vyčkejte na potvrzení instruktora, pravděpodobnost výuky další den po 12hod)

POMESKI – Škola zimních sportů

Učitelé lyžařské školy mají mezinárodně uznávané vzdělání v oboru, absolvovali náročné instruktorské kurzy u nás i v zahraničí a několik z nich patří mezi nejlepší učitele a lektory lyžování v České republice

Základnu školy zimních sportů a lyžování Pomeski najdete na adrese Horní Malá Úpa 126 a otevřeno je od 8.30 do 16.00 hodin. Objednat lekci můžete buď v kanceláři U Kostela (+420 775 580 187), v kanceláři Domeček (+420 775  580 395) nebo na webu POMESKI. Více informací na www.pomeski.cz,  www.facebook.com/pomeski/ nebo pište na info@pomeski.cz.  

Pomeski

SKI 7 Academy

Lyžařská škola, ve které Vás naučí kromě jízdy na lyžích a snowboardu i telemark, speciální lyžařskou techniku zatáčení na lyžích. Ať už jste začátečník, nebo pokročilý, dospělý, či předškolák, výuku Vám přizpůsobí na míru s ohledem na Vaše možnosti, dovednosti, a především s důrazem na bezpečnost.

Lyžařskou školu SKI 7 ACADEMY najdete na adrese: Dolní Malá Úpa 88, 542 21 Malá Úpa

Objednávejte se na tel.: +420 739 416 397 nebo pište na skola@ski7.cz

Více informací na: www.ski7.cz