Jaký byl váš zážitek ve SKiMU?
Ohodnoťte areál

Lyžování

Aktuální informace ze SKiMU

PARKOVÁNÍ v Malé Úpě:

Pravidla, pokyny k platbám, ceník - více informací ZDE

Rezervace parkování obytných vozů na info@skimu.cz

CENÍK SKIPASŮ 

Ceny skipasů zatím ladíme. Vše se odvíjí od aktuální situace vládních opatření a pravidel, které dostaneme. Budeme vás včas informovat. 


Aktuálně se snažíme připravit všechno tak, aby vaše dovolená byla co nejvíce bezpečná. Ani v zimních areálech se nevyhneme pravidlům jako jsou dostatečné rozestupy, dezinfekce rukou a zakrytí dýchacích cest. Dnes už tak běžné věci, že nám to lyžování nedokáže překazit. 

Hlavně ať můžeme skočit do lyžáků a konečně to rozjet! 

Věrní návštěvníci jistě vědí a pro ty nové zopakujeme :)

Ski areál Malá Úpa je zimní středisko ve východních Krkonoších, které je díky své poloze v 1 050 m n.m. jedním znejvýše položených středisek v České republice. Vysoká nadmořská výška a automatické zasněžovací systémy ručí za kvalitní sněhovou pokrývku po celou sezónu.

NOVĚ se letos přesunete mezi areály kompletně na lyžích. Už žádné čekání na skibus. Jupí! Na lyžích z Pomezek ke Kostelu i obráceně. Letos se nám podařilo dokončit stavební práce nového přibližovacího vleku, který vede ze spodní stanice Kolbenky k Pivovaru Trautenberk. Jméno vás tedy nezaskočí - pojmenovali jsme ho Trautenberk. Ať se nám to neplete :) 

Pokud nebude možné pustit jeden z vleků - Kolbenka nebo Trautenberk, bude spuštěna Modrá skibusová linka, která pojede až k Moravance. Aktuální informace budou vždy na webu nebo fb. 

Mapka propojení ke stažení ZDE