Jaký byl váš zážitek ve SKiMU?
Ohodnoťte areál

Lyžování

Aktuální informace z areálu

Každý rok se snažíme inovovat, vylepšovat, zjednodušovat a některé věci zrychlovat. Doufáme, že se vám letošní novinky budou líbit.

Loňská sezóna byla jaká byla, ale my věříme, že si to letos užijeme o to víc, třeba dvojnásob! Připravte lyže a brzy na svahu!

NOVINKY 2022

1. ONLINE REVOLUCE 

Rychle - bezpečně - bezkontaktně - bez front!  

Pohodlný nákup skipasů a rezervace online lyžařského vybavení ve Skimu Půjčovně jsou příjemnými  novinkami. Digitalizace a zjednodušení nákupu nás žene kupředu a ve Ski Areálu Malá Úpa se snažíme držet krok. 

Zatímco na pokladně nakoupíte skipasy za pevné ceny, na eshopu se ceny mohou výrazně lišit. Mininmálně nákupem online ušetříte 10%. 

K nákupu není nutné držet čipové karty. Čipové karty si po příjezdu do Malé Úpy vyzvednete v NOVÉ Automatické pokladně (ZATÍM NENÍ V PROVOZU), která je dostupná nepřetržitě (Centrum Hořec, vchod do půjčovny, dostupnost 24/7) nebo na pokladnách areálu. 

Online rezervace lyžařského vybavení přináší slevu 10% urychluje celý proces odbavení. Vyzvednutí vybavení pak v půjčovně trvá jen několik málo minut. To je hlavním cílem - ušetřit vám čas, který můžete trávit na sjezdovkách.  

Ceníky najdete ZDE.

2. PRO RODINY S DĚTMI  

Notoricky známé, ale rozhodně né ohrané. Malá Úpa je krásné místo s tradiční Krkonošskou zástavbou v KRNAPu, krásnými kopci na lyžování a pohodovými běžkařskými tratěmi. Není divu, že rodiny s dětmi vyhledávají dovolenou právě u nás.  

Novinky se nevyhnou ani rodinám s dětmi:

  • Nákup online rodinného balíčku na jeden den – sleva až 20%  
  • Nákup online rodinného balíčku na týden, tzv. Skimu Pack – sleva až 40% (Lyžování od 385,-/den/os. (čtyřčlenná rodiny na týden)  

Více informací o výhodném balíčku lyžování a služeb pro rodiny ubytované u Skimu Partnera najdete ZDE.

3. PROPOJENÍ AREÁLU  

NOVĚ na lyžích po celém areálu! 

Do nedávna bylo možné se přesouvat z areálu do areálu pouze skibusovou linkou, která  letos nebude v provozu (Pouze při nepříznivých podmínkách, pokud by nebylo možné některé sjezdovky spustit)  

Věříme, že propojení přinese plusy pro všechny skupiny. Například:  

  • Omezí se doprava do historického centra Malé Úpy - hlavní cesta k Moravance bude tak příjemnější pro pěší turisty 
  • Lyžování se díky propojení posune a zpříjemní. Přiznáváme, že některé pasáže jsou na lyžování obtížnější, ale všichni si alespoň procvičíme další lyžařské dovednosti. ????  
  • Některé chalupy v údolí Černá voda jsou více žádanými místy k ubytování - SKI IN SKI OUT - otevřít dveře chalupy a rovnou skočit do lyží, to je sen každého lyžaře. 
  • Propojením vznikly nové sjezdovky Rennerovka, Kolbenka a Trautenberk, které plně zasněžujeme. 

4. SLUŽBY NEJEN PRO LYŽAŘE 

Pro dokonalou souhru zimní dovolené a služeb je potřeba inovovat a rozšiřovat se. Právě proto jsme připravili nové prostory půjčovny o rozloze 179m2 v Centru Hořec, nové prostory půjčovny v areálu U Kostela, nový servis, depot a novou lyžařskou školu. Mezi dávno známe a oblíbené služby řadíme i venkovní kluziště, které je v nadmořské výšce 1060m.   

Více informací o službách nejen pro lyžaře najdete ZDE

5. BEZPEČNĚ NA HORÁCH 

Bezpečná dovolená na 1. místě! 

Lyžování je aktivita na čerstvém vzduchu a takové aktivity jsou víc než vítané. V areálu jsme připraveni na veškerá bezpečnostní proticovidová opatření, vnitřní prostory pravidelně dezinfikujeme a snažíme se vše přizpůsobit aktuální situaci. Věříme, že česká vláda přijme taková opatření, která budou rozumná a umožní provoz horských středisek, tak aby byli všichni spokojení.

Nezapomeňme, že zákazník má plnou odpovědnost za dodržování aktuálních opatření vydané orgány státní správy. Veškeré aktuální informace o pravidlech budeme zveřejňovat na našich stránkách. Nemusíte se obávat, že by vám některá nařízení unikla. 

Další důležité informace: 

PARKOVÁNÍ v Malé Úpě:

Pravidla, pokyny k platbám, ceník - více informací ZDE