Jaký byl váš zážitek ve SKiMU?
Ohodnoťte areál

Lyžování

Aktuální informace z areálu

Každý rok se snažíme inovovat, vylepšovat, zjednodušovat a některé věci zrychlovat. Doufáme, že se vám letošní novinky budou líbit.

NOVINKY 2023

1. ONLINE REVOLUCE 

Rychle - bezpečně - bezkontaktně - bez front!  

Pohodlný nákup skipasů a rezervace online lyžařského vybavení ve Skimu Půjčovně jsou příjemnými novinkami. Digitalizace a zjednodušení nákupu nás žene kupředu a ve Ski Areálu Malá Úpa se snažíme držet krok. 

Zatímco na pokladně nakoupíte skipasy za pevné ceny, na eshopu se ceny mohou výrazně lišit. Mininmálně nákupem online ušetříte 10%, v akcích Otvírák/Zavírák až 50% (když se ubytujete u Skimu Partnera) a při nákupu rodinných balíčku Skimu Pack až 35%. 

Rodinné balíčky se dají nakoupit ve třech časových vlnách - 7 dní před lyžováním, do půlnoci před lyžováním a na pokladnách areálu. Každá cenová vlna má jinou slevu a výhody. Platí zde pravidlo - čím dřív nakoupíte, tím více ušetříte. Lyžovat můžete od 441,-/os./den (Rodinný balíček 2+2 děti na 7 dní) 

K nákupu není nutné držet čipové karty. Čipové karty si po příjezdu do Malé Úpy vyzvednete v NOVÉ Samoobslužné pokladně - sKiosek 24/7, která je dostupná nepřetržitě (Centrum Hořec, vchod do půjčovny, dostupnost 24/7) nebo na pokladnách areálu. 

Online rezervace lyžařského vybavení přináší slevu 10% urychluje celý proces odbavení. Vyzvednutí vybavení pak v půjčovně trvá jen několik málo minut. To je hlavním cílem - ušetřit vám čas, který můžete trávit na sjezdovkách.  

2. PRO RODINY S DĚTMI - levnější lyžování a vylepšený Dětský park

Notoricky známé, ale rozhodně né ohrané. Malá Úpa je krásné místo s tradiční Krkonošskou zástavbou v KRNAPu, krásnými kopci na lyžování a pohodovými běžkařskými tratěmi. Není divu, že rodiny s dětmi vyhledávají dovolenou právě u nás.  Důležitou podmínkou nákupu rodinných balíčků je ubytování u Skimu Partnera

Novinky se nevyhnou ani rodinám s dětmi

  • Děti do 6 let lyžují ZDARMA! (nar. 2017 vč. a mladší)
  • Nákup online rodinného balíčku na jeden den – sleva až 20%  
  • Nákup online rodinného balíčku na týden, tzv. Skimu Pack – sleva až 40% 

Více informací o výhodném balíčku lyžování a služeb pro rodiny ubytované u Skimu Partnera najdete ZDE.

Nejen, že ušetříte při nákupu rodinného balíčku Skimu Pack, možná vás letos překvapí, některé možná uchvátí - Dětský park na Pomezkách. Aby výuka lyžování byla za každého počasí možná a alespoň příjemnější - všichni totiž známe, jak Krakonoš dokáže lyžaře a otrlé horaly pozlobit, připravili jsme pro vás prodloužený kobercový pás (75m) a ZATŘEŠILI jsme ho.  

3. PROPOJENÍ AREÁLU  

Na lyžích po celém areálu! 

Do nedávna bylo možné se přesouvat z areálu do areálu pouze skibusovou linkou, která  letos nebude v provozu.

Věříme, že propojení přinese plusy pro všechny skupiny. Například:  

  • Omezí se doprava do historického centra Malé Úpy - hlavní cesta k Moravance bude tak příjemnější pro pěší turisty 
  • Lyžování se díky propojení posune a zpříjemní. Přiznáváme, že některé pasáže jsou na lyžování obtížnější, ale všichni si alespoň procvičíme další lyžařské dovednosti.  
  • Některé chalupy v údolí Černá voda jsou více žádanými místy k ubytování - SKI IN SKI OUT - otevřít dveře chalupy a rovnou skočit do lyží, to je sen každého lyžaře. 
  • Propojením vznikly nové sjezdovky Rennerovka, Kolbenka a Trautenberk, které plně zasněžujeme. 
  • Modrá skibusová linka (Trautenberk - Moravanka) není v provozu.

4. SLUŽBY NEJEN PRO LYŽAŘE 

Pro dokonalou souhru zimní dovolené a služeb je potřeba inovovat a rozšiřovat se. Právě proto jsme připravili nové prostory půjčovny o rozloze 179m2 v Centru Hořec, nové prostory půjčovny v areálu U Kostela, nový servis, depot a novou lyžařskou školu. Mezi dávno známe a oblíbené služby řadíme i venkovní kluziště, které je v nadmořské výšce 1060m.   

Více informací o službách nejen pro lyžaře najdete ZDE

Další důležité informace: 

PARKOVÁNÍ v Malé Úpě:

Pravidla, pokyny k platbám, ceník - více informací ZDE