Jaký byl váš zážitek ve SKiMU?
Ohodnoťte areál
SKiMU House na Pomezkách

SKiMU House na Pomezkách

  • Na sjezdovce Pomezky
  • Otevřeno denně od 9.00 do 17.00
  • Happy Hours denně od 15.30 do 17.00
  • Čepuje se Trautenberk
Moderní horská restaurace

Moderní horská restaurace

Moderní horskou restauraci, nominovanou na stavbu roku 2012, najdete přímo sjezdovce Pomezky. Restaurace sází na kvalitní občerstvení a servis. Můžete si vybrat z nabídky hotových jídel tradiční české kuchyně, která je denně obměňována, ze dvou polévek, ze stálé nabídky smažených pokrmů nebo domácí pizzy. Nabídku doplňují čerstvé voňavé domácí koláče. Samozřejmostí jsou zde teplé a studené, alkoholické i nealkoholické nápoje a točené pivo. Vnitřní i venkovní prostory SKiMU House pojmou každý zvlášť na 80 hostů.

Akce ve SKiMU House

Akce ve SKiMU House

Happy Hours: Každý den od 15.30 do 17.00 na vás bude čekat nabídka alkoholických nápojů s akční cenou! Ve Skimu House si vybere každý! 

Služba "Diskotéka": Uspořádejte si vlastní diskotéku ve SKiMU House! Po domluvě s obsluhou SKiMU House vám v rámci balíčku SKiMU Lyžák připravíme diskotéku jen pro vaši třídu. 

Menu za skipas: Vraťte časový skipas ve SKiMU House a místo zálohy 100 Kč získáte zvýhodněné menu v hodnotě 135 Kč. Ke každému vrácenému skipasu, který nevyměníte za menu, dostanete čaj Dilmah ZDARMA. Skipas musí být platný v den, kdy je vrácen do SKiMU House. Ke každému skipasu se váže pouze jedno menu nebo čaj Dilmah ZDARMA (1 skipas = 1 menu / čaj).