13.02°C
0 cm

UBYTOVÁNÍ
V MALÉ ÚPĚ

Otevřeno od 08:30 do 16:00
počet vleků 9 / žádná sjezdovka v provozu
 

Vítejte v Malé Úpě - malebném horském ráji, v Krkonoš!

Pokud hledáte dokonalé místo pro odpočinek a relaxaci uprostřed krásné přírody Krkonoš, jste na správném místě. Ubytování v Malé Úpě nabízí pohodlí a útulnost. Ať už plánujete aktivní dovolenou na horách nebo klidný pobyt v náručí přírody. Prozkoumejte ubytovací kapacity - pro rodiny, partu přátel nebo pobyt ve dvou.

Nezapomeňte, že ubytovaní u Našeho Partnera mohou čerpat výhody - v zimě jsou to například slevy na skipasy.

Abychom vám usnadnili plánování vašeho pobytu v Malé Úpě, používáme moderní rezervační systém. Díky němu můžete snadno a rychle procházet dostupné ubytovací kapacity, vybírat si podle vašich preferencí a okamžitě provádět rezervace online. Už nebudete muset složitě hledat volné termíny nebo zasílat e-maily na dotazy o dostupnosti. S rezervačním systémem můžete snadno najít a zarezervovat ideální ubytování pro vaši dovolenou. To vše s pohodlím a jistotou, že váš pobyt v Malé Úpě bude plný komfortu a radosti.

Doporučujeme

Ubytování Ski Areálu Malá Úpa

 

Kolbenka

Kolbenka

Chystáte se na dovolenou s partou přátel? Jste veliká rodina? Kolbenka je pak ta nejlepší volba! Kapacita 28 lůžek. Přímo na sjezdovce a s perfektním výhledem.

Apartmány Sport

Apartmány Sport

Komfortní ubytování v apartmánech s vlastní kuchyňkou. Možnost využití sportcentra nebo relaxační zóny se saunou.

Hanačka

Hanačka

Chalupa se nachází v klidné části Malé Úpy v nadmořské výšce 1030 metrů. Ideální místo pro partu přátel nebo velkou rodinu - kapacita 20 lůžek.

Dále provozujeme

Chalet Milada

Chalet Milada

Domácí atmosféru a moderní zázemí nabídne Chalet Milada nejen rodinám s dětmi, ale také partě přátel, sportovcům nebo kolegům, zkrátka všem, kteří si chtějí užít hory, aktivní odpočinek. 5 pokojů pro 19 hostů.

Krajánek

Krajánek

Tradiční chata v Malé Úpě s kapacitou až 21 osob, s kompletně vybavenou kuchyní a nedaleko sjezdových tratí. Ideální místo pro dovolenou pro partu přátel nebo velkou rodinu.

U Studánky

U Studánky

Zrekonstruovaná Chata U Studánky s neodolstelným výhledem na Sněžku. Kapacita chaty je 24 lůžek v 7 pokojích. Celoroční provoz.

Vyhledat ubytování v Malé Úpě

Naši partneři