7°C
7°C
0 cm

UBYTOVÁNÍ
V MALÉ ÚPĚ

Otevřeno od 08:30 do 16:00
počet vleků 9 / žádná sjezdovka v provozu
 

Vítejte v Malé Úpě - malebném horském ráji, v Krkonoš!

Pokud hledáte dokonalé místo pro odpočinek a relaxaci uprostřed krásné přírody Krkonoš, jste na správném místě. Ubytování v Malé Úpě nabízí pohodlí a útulnost. Ať už plánujete aktivní dovolenou na horách nebo klidný pobyt v náručí přírody. Prozkoumejte ubytovací kapacity - pro rodiny, partu přátel nebo pobyt ve dvou.

Nezapomeňte, že ubytovaní u Našeho Partnera mohou čerpat výhody - v zimě jsou to například slevy na skipasy.

Abychom vám usnadnili plánování vašeho pobytu v Malé Úpě, používáme moderní rezervační systém. Díky němu můžete snadno a rychle procházet dostupné ubytovací kapacity, vybírat si podle vašich preferencí a okamžitě provádět rezervace online. Už nebudete muset složitě hledat volné termíny nebo zasílat e-maily na dotazy o dostupnosti. S rezervačním systémem můžete snadno najít a zarezervovat ideální ubytování pro vaši dovolenou. To vše s pohodlím a jistotou, že váš pobyt v Malé Úpě bude plný komfortu a radosti.

Doporučujeme

Ubytování Ski Areálu Malá Úpa

 

Kolbenka

Kolbenka

Chystáte se na dovolenou s partou přátel? Jste veliká rodina? Kolbenka je pak ta nejlepší volba! Kapacita 28 lůžek. Přímo na sjezdovce a s perfektním výhledem.

Apartmány Sport

Apartmány Sport

Komfortní ubytování v apartmánech s vlastní kuchyňkou. Možnost využití sportcentra nebo relaxační zóny se saunou.

Hanačka

Hanačka

Chalupa se nachází v klidné části Malé Úpy v nadmořské výšce 1030 metrů. Ideální místo pro partu přátel nebo velkou rodinu - kapacita 20 lůžek.

Dále provozujeme

Chalet Milada

Chalet Milada

Domácí atmosféru a moderní zázemí nabídne Chalet Milada nejen rodinám s dětmi, ale také partě přátel, sportovcům nebo kolegům, zkrátka všem, kteří si chtějí užít hory, aktivní odpočinek. 5 pokojů pro 19 hostů.

Krajánek

Krajánek

Tradiční chata v Malé Úpě s kapacitou až 21 osob, s kompletně vybavenou kuchyní a nedaleko sjezdových tratí. Ideální místo pro dovolenou pro partu přátel nebo velkou rodinu.

U Studánky

U Studánky

Zrekonstruovaná Chata U Studánky s neodolstelným výhledem na Sněžku. Kapacita chaty je 24 lůžek v 7 pokojích. Celoroční provoz.

Vyhledat ubytování v Malé Úpě

Naši partneři

Pivovar Trautenberk

Horní Malá Úpa 87, 54227

Ať hledáte komfortní a útulně zařízený pokoj, rodinný apartmán nebo velkou cimru pro partu kamarádů, zkuste to nejdřív u nás. V zimě se můžete těšit na moderní bydlení se skvělým nástupem do hor i šikovnou zkratkou přímo do pivovaru.

Horský hotel Pomezní Bouda

Horní Malá Úpa 40, 542 27 Malá Úpa

Nachází se na hřebenu Krkonoš v nadmořské výšce 1050 m n.m., 7 km od vrcholu Sněžky, přímo u hraničního přechodu s Polskem. Ideální východisko hřebenových túr, značené cyklotrasy a turistické trasy přímo u objektu. Kapacita objektu 50 lůžek. Vhodné pro rodinnou rekreaci, oslavy, školení, sportovní soustředění apod.

Bouda Malá Úpa

Horní Malá Úpa 136, 542 27 Malá Úpa

Bouda Malá Úpa nabízí 20 komfortně vybavených apartmánů. Deset jednoložnicových je 2-3 lůžkových (z toho jeden bezbarierový), deset dvojložnicových pro 4-6 osob. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení, LCD televizor,chladničku a internetové připojení. Hosté mají zdarma k dispozici parkoviště, které je přímo u objektu.

Horský hotel Javor

Dolní Malá Úpa 128, 542 27 Malá Úpa

Hotel je vhodný pro individuální, rodinnou i skupinovou rekreaci, školní výlety, školy v přírodě, lyžařské kurzy, sportovní soustředění, firemní akce a školení, outdoorové programy, svatby a rodinné oslavy. Hotelové ubytování ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích s možností přistýlek, 3 apartmány (WC, koupelna,TV,převážná většina s balkonem) - velká kapacita hotelu.