13.02°C
0 cm

VÝLETY
DO POLSKA

Otevřeno od 08:30 do 16:00
počet vleků 9 / žádná sjezdovka v provozu
Aquapark a lázně Sandra

Aquapark a lázně Sandra

Až budou mít děti uchozené nožičky, můžete je vzít do aquaparku. Dvacet kilometrů od česko-polských hranic stojí v polském horském městečku Karpacz Aqua park s lázněmi Sandra. Najdete zde plavecký bazén (25m) či bazén s vlnobitím či divokou řeku. Nechybí ani vnitřní nebo venkovní vířivkysauna a tobogány pro děti i dospělé. Pro ty nejmenší je zde k dispozici klouzačka, brouzdaliště a mnoho dalších atrakcí pro všechny věkové kategorie. V komplexu naleznete i Wellnes centrum s finskými saunamiparními a aromatickými lázněmi, s bahenními koupelemi. Více informací získáte ZDE.

Vstupné na 1.5 hodiny stojí 30 zl. pro dospělé a 20 zl. pro děti. Celodenní vstup je pro dospělé 55 zl. a pro děti 40 zl. Hosté ubytovaní ve SKiMU Apartmánech mají 10% SLEVU na celodenní vstup v případě, že na pokladně odevzdají mapku s razítkem Apartmánů SKiMU. Více informací na recepci SKiMU Apartmánů.

Westernové městečko

Westernové městečko

V Karpaczi najdete nejen vodní svět, ale také kousek z divokého západu. Westernové městečko vás okouzlí nejen svou podobou, ale také množstvím různých aktivit jak pro děti, tak i pro dospělé. Atmosféra ještě zhoustne, když se objeví bandité a šerif je přijde zastavit.

Více na www.western.com.pl.

Vyhlášené polské rybárny

Vyhlášené polské rybárny

Cestou z Karpacze do Kowar se zastavte v restauraci Fliper po levé straně u rybníků. Restaurace Fliper, polsky smażalnia ryb Fliper, je restaurací-rybárnou, kde dostanete vždy výborně upravené čerstvé ryby. A jako hosté SKiMU Apartmánů zde obdržíte i 10% SLEVU. Otevřeno je po celý rok.

Park miniatur v Kowarech

Park miniatur v Kowarech

V Kowarech, v areálu původní továrny na výrobu koberců, se nachází Park miniatur Dolního Slezska. Projekt, který přibližuje architektonické památky dané oblasti, je nejen turistickou atrakcí, ale také informačním centrem Euroregionu. Otevřeno je denně od 9 do 18 hodin.

Průvodce vám během hodiny přiblíží minulost, přítomnost i budoucnost vystavených objektů. Navštívíte dílnu, kde modely vznikají a při posezení v kavárně zhlédnete filmy, které přibližují stavby jak ve skutečné velikosti, tak v miniatuře.

Autobusem do Karpacze

Autobusem do Karpacze

Chcete si udělat výlet do malebného lázeňského městečka kousek od našich hranic, ale po svých je to pro vás daleko? Usnadněte si cestu a vyrazte na výlet autobusem! 

Jízdní řád naleznete zde.

Kam dál?

Aktuálně z areálu

Aktuálně z areálu

Aktuální informace a upozornění z Malé Úpy.

Webkamery

Webkamery

Mrkni, jak je v Malé Úpě a přijeď!

Ubytování v Malé Úpě

Ubytování v Malé Úpě

Horská vesnička Malá Úpa nabízí mnoho různých typů ubytování

Kavárna

Kavárna

Místo, kde se spojí všechny vaše smysly!

Centrum Hořec

Centrum Hořec

Kafe, kino.. a kompletní služby pro návštěvníky Malé Úpy.

Půjčovna elektrokol

Půjčovna elektrokol

Zpříjemněte si horské vyjížďky moderními elektrokoly, která jedou kopec nekopec!

Cyklistika a cyklobusy

Cyklistika a cyklobusy

Cyklisté jsou v Malé Úpě vítání! Inspirujte se trasami pro kola a elektrokola.

Dovolená s dětmi

Dovolená s dětmi

Malá Úpa je rájem pro rodiny s dětmi. Co u nás zažijete?

Parkoviště

Parkoviště

Informace k parkování v Malé Úpě. Denní parkování za 150 Kč.